GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: neostrada, opinie, wasze

Neostrada - Wasze opinie?
Autor Wiadomość
denis
Gość
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 21:49   Neostrada - Wasze opinie?

Myśle intensywnie o neostradzie - jakie są Wasze opinie i doświadczenia na temat tej usługi?
 
     
miloszlub 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Lenovo C2 Power LTE Dual SIM
Sieć GSM: play
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 116
Wysłany: Pon Sie 15, 2005 13:27   

Moim zdaniem jest jeszcze zbyt droga :!: 8)
 
     
telemaniak83
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 119
Wysłany: Czw Paź 13, 2005 13:30   

Zdaje sie, że jest teraz promocja. Neostrada przez pół roku za 1zł/miesięcznie :!: :!: :!:
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 967
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 15:26   

telemaniak83 napisał/a:
Zdaje sie, że jest teraz promocja. Neostrada przez pół roku za 1zł/miesięcznie :!: :!: :!:


Ale tylko jak podpiszesz umowę na 24 miesiące, jak podpiszesz na 12 miesiecy to za 1 zł masz tylko przez 60 dni.

Niemniej rzeczywiscie jest taka promocja i wydaje sie dość atrakcyjna, gdyz przy okazji moz an nabyc modem za 1,22 z Vat, szczegóły na www.neostrada.pl
 
     
jeanette
Gość
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 16:06   

jeszcze pod warunkiem, że masz "możliwości techniczne". Bo nawet jeśli powiedzą ci, że je masz to jeszcze nic nie znaczy. Ja już podpisałam umowę na 24 miesiące, podłączyłam urządzonko, zakupiłam kabelek i gniazdko, a na drugi dzień okazało się, że nie mam możliwości technicznych, a wcześniej było- upewniałam się kilkakrotnie w różnych źródłach, bo wcześniej musiałam zmienić abonament na wyższy- i zostałam "nabita w butelkę" :( (
 
     
dresiek
Nowy(a) na forum


Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 3
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 14:00   

Czesc! ja mialem neostrade jakos w tamtym roku jak promocja byla za 1,22 na 2 miechy do wypróbowania. Predkosc byla cos kolo 600. Ale tylko sie wkur... bo mi caly czas neo odlaczala sie od kompa przez pierwszy tydzien przesiedzialem prawie caly czas na infolinii ich zeby pomowiedzieli co i jak Nawet przez tel mowil mi co io jak ma byc i tak robilem nawet kompa formatowalem i nic totalna lipa nic nie bylo mozna sciagac i praktycznie ogladac stron bo wyskakiwal komunikat ze polaczenie zerwane itd. Mam teraz neta przez kablowke 128 i smiga ok jestem zadowolony, Chociaz czlowiek sie nie denerwuje :) Jednym slowem bylo wiecej gadania przez infolinie i wlaczania (połącz) niż korzystania z neo. POzdro.!!
 
     
stefanek71
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 132
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 16:07   

Czy zakładanie Neostrady już bez konieczności zakładania telefonu, jest już dostępne?
 
     
infrared
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 25
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 12:28   

po 15 stycznia mozna składac zamówienia.
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>