GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bluetooth, my501x, sagem

Przesunięty przez: halohalo
Nie Kwi 21, 2013 13:54
Sagem my501x bluetooth
Autor Wiadomość
Alexi
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 22:09   Sagem my501x bluetooth

czy da sie za pomoca bluetootha polaczyc z kompem na win xp ?? jesli tak prosze o instrukcje;d
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 13:59   

Da się na pewno :)
Musisz zainstalować sterowniki od bluetootha (w zestawie powinny być), no i poprzez łącze bluetooth w telefonie połączyć się z kompem... (Lub przez kompa poszukać tel :D )
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Śro Maj 09, 2007 12:11   

a ja mam pytanie ogólne do telefonu i jego użytkowników. jak się sprawuje? chodzi mi o dzwonienie (głośność dzwonka, bo widziałem, że nieraz coś z nim nie tak), fotki no i kartę do telefonu. wszystko działa?? patrzyłem w Mix Plus że jest za złotówkę, dobra cena jak za taki sprzęcik. opis ma super, a co o nim użytkownicy?

można stać się jego operatorem?:)
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Śro Maj 09, 2007 19:21   

chopie, co sie bedziesz rozdrabnial, telefon masz za zlotowke a ty sie zastanawiasz czy masz wystarczajaco glosny dzwonek? to sagem w koncu. oni badziewia raczej nie wciskaja, a tu w dodatku po promo cenie. nie nam parametrow, ani nigdy sie nim nie bawilem, ale przyznam ci, ze z opinii ogolnei na temat sagemow nie mialbym oporow z reszta jak sam nie sprawdzisz ,to inni ci nie pomoga, klazdy lubi co innego i ma inne potrzeby.
 
     
romanov 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 13
Wysłany: Czw Maj 10, 2007 12:46   

@zmiksowany - telefon jest okej, bawiłem się nim przez kilka dni - znajomi zrobili nalot na Plusa i brali w umowach jego i SE510i.

telefon jest w porządku, robi w miarę dobre zdjęcia, które można później wysłać MMSem do znajomych, dzwonek jest ok, nie zdarzyło się z nim nic złego:) może ten, od kogo słyszałeś ta opinie to natrafił na jakiś model trefny.

bluetooth i wejście na karty microSD powinny być kolejnym motywem za jego wybraniem. ale zobacz sobie jeszcze specyfikacje na stronie ich klikając tu

pzdr
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 09:13   

dzięki bardzo za opinie, tylko nie mogę się połapać którego oceniasz, czy SE czy Sagema hehe. wiem że oba są w Plusie ale chyba różnią się czymś od siebie:)

a co do SE to widziałem ostatnio na Telepolis ranking sprzedaży w Germanos i SE K 510i był na pierwszym miejscu! widać że ładnie go wypromowali
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 21:44   

no zdecydowanie spora zasluga tej ostatniej promocji w tym, ze sie tak sprzedaje, wiadomo, dobry tel za zlotowke, to czemu by go nie brac. a sagem? inny, a czy lepszy? zalezy co sie lubi ;)
 
     
romanov 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 13
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 08:41   

@ zmiksowany, kupiłeś tel? to nie kupuj:D od dzisiaj nowa promocja w Plusie, 4 nowe telefoniki (choć jeden dla dziewczyny taki bardziej). no i nie kosztują 1 zl ale troche wiecej. no bo i więcej mają i fajniej wyglądają:) np. se w200i albo samsung e250. oceń je sobie bo naprawę warto się zastanowić

edit
aaa i samsung kolejny model jest my411X :) jakbys jednak się nad tą firmą się zastanawiał
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 09:57   

tia, nie po zlotowce...to ciekawe po ile, mamy zaczac sie bac?;].....szukalem na stronce mix, ale o tym sagem nic nie znalazlem jeszcze...
 
     
romanov 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 13
Wysłany: Śro Maj 16, 2007 07:31   

Może znów siez nimi kryją hehe, info o tym podał serwis Telepolis, nowe telefony tu masz linka do nich:)
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Śro Maj 16, 2007 09:59   

ok, dzieki wielkie ! p.s. ten sagem my411x mi sie strasznie spodobal :P
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>