GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: blue, connect

Blue connect...
Autor Wiadomość
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 09:26   Blue connect...

Od jakichś 10 mies mam Internet z ery...
Na początku jakoś chodził.Ogólnie to w erze tłumaczą mi to, że bezprzewodowy internet nie będzie chodził szybciej. Jak to się ma w odniesieniu do iPlusa np?? Bo słyszałam, że jest dużo lepszy. I czy zasięg wpływa na prędkość?? W sumie to u mnie niby pokazuje zasięg maksymalny, a Internet leci średnio 100 kb/s.
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
mistall
Bywa na forum


Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 41
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 14:58   

iplus calkiem solidnie chodzi, limity msz teraz wyzsze , nawet do 4 GB, wiec transfer solidny nic nie haczy, nawet mozna dobie 1GB net a 60 zl wykupic i ewentualnie pozniej dokupywac limity przy przekroczeniu za grosze, wiele opinii slysalem, iplus nma jedne z najlepszych.
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 15:23   

Ja miałam do wyboru iPlus i Blue Connect. Wybrałam to drugie, bo ceny wydawały mi się korzystniejsze. Teraz po powtórnym przeanalizowaniu widzę, że popełniłam błąd.
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 15:49   

hej, tez korzystam ostatnio z bezprzewodowego netu - mam iPlus oferte za 60 zł z 1GB limitu (orange i era mają tylko 500MB) używam go jak jade gdzieś poza miasto do słania mejli, fotek czy GGadania. w mieście mam prędkośc jakos 20-25kb/s poza zmniejsza się troche, tak 10-15kb ale daje rade:) narazie nie narzekam, powiem więcej jestem zadowolony:)

a to z tym dokupowaniem limitów super sprawa-raz już używałem
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 22:56   

Ja mam limit 2 gb w blue connect. Płacę coś ok 120 zł. U mnie w domu (obrzeża małego miasteczka) leci mi średnio prędkością 60 - 100 kb. Czasem leci 30, czasem 150. Czyli widzę, że nie mam aż tak źle :P
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 16:32   

hehe nie jest źle, ale coś cena duża:) w iPlus podniósl teraz limity w opcji za 110 zł do 4 GB:) więc już trochę wiecej można sobie pewnie ściągnąć.

no, widzę ze dobra masz prędkość, ale pewnie w HSDPA, nie? Plus dopiero będzie to rozwijał pewnie (narazie dostępne tylko w Wawie) takto 3G zostaje, ale jak pisałem, do trzymania kontaktu z najbliższymi jest super wystarczające:)
 
     
romanov 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 13
Wysłany: Śro Kwi 25, 2007 14:33   

jeszcze troche i cała Polska bedzie pokryta HSDPA i bedziesz mógł na iPlusie czy innym śmigać że hej. moim marzeniem to okablowanie satelitarne całej Polski, takie hot spoty:) juz linux coś kombinuje z akcją udostępniania swoich serwerów jako hot spotow:) pozyjemy zobaczymy co się bedzie działo:)

jeszcze baterie te nowe, ze srebrem czy czymś, że będą trzymały po 2-3 tyg i można wyjeżdżac na wakacje!
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>