GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: juz, mi, otwarty, pierwszy, polsce, sklep, xiaomi, zone

Mi Zone - pierwszy sklep Xiaomi w Polsce już otwarty!
Autor Wiadomość
halopress 
Aktywnie działa na forum


Telefon: samsung
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 970
Wysłany: Wto Cze 06, 2017 10:40   Mi Zone - pierwszy sklep Xiaomi w Polsce już otwarty!

W warszawskim centrum handlowym Arkadia jest już dostępna dla klientów strefa sygnowana logo Xiaomi. Otwarte przy wsparciu ABC Data Mi Zone pełni rolę nie tylko sklepu, ale też showroomu dla prawie czterdziestu produktów popularnej marki.

Osoby, które odwiedzą sklep będą mogły przetestować smartfony i akcesoria tworzące wyjątkowy ekosystem Xiaomi. W strefie smartfonów znajduje się m.in. dotychczas kierowany na rynki azjatyckie Mi Note 2, który został dostosowany do polskich i unijnych standardów. Model zapewnia obsługę pasma B20, a więc także szybki dostęp do internetu poza większymi aglomeracjami, ma wyświetlacz OLED o rozdzielczości Full HD i przekątnej 5,7” oraz dwie kamery, tylną o rozdzielczości 23 megapikseli, a przednią – 8 megapikseli. Pracę napędza procesor Qualcomm Snapdragon 821. Mocną stroną telefonu jest bateria o pojemności 4070 mAh, więc urządzenie – dodatkowo wyposażone w funkcję szybkiego ładowania Quick Charge – powinno działać na jednym ładowaniu do dwóch dni. Mi Note 2 jest dostępny w Mi Zone za 2 999 PLN.

Ofertę smartfonów uzupełniają m.in. modele z serii Redmi: Redmi 4A wyposażony w pamięć 2 GB RAM i 32 GB (599 PLN), Redmi 4X – 3 GB RAM i 32 GB (899 PLN) oraz Redmi Note 4 – 3 GB RAM i 32 GB (1 099 PLN). Fani zainteresowani modelami z wyższej półki cenowej będą mogli nabyć także wciąż popularne Mi 5 oraz Mi MAX.

Odwiedzający Mi Zone mogą przetestować także akcesoria tworzące wyjątkowy ekosystem Xiaomi. Do nabycia są m.in. głośniki Mi Bluetooth Speaker, przenośne ładowarki Xiaomi Mi Power Bank (10 000 mAh oraz 20 000 mAh), telewizyjne przystawki Mi BOX 4K, rozwiązania sieciowe Xiaomi Mi Router 3 oraz inteligentne opaski Mi Band 2.

Dużą popularnością powinny się cieszyć także inne urządzenia typu smart: kamera umożliwiająca szerokokątne nagrywanie Xiaomi MiJia 360°, gogle wirtualnej rzeczywistości Mi VR Glasses, indukcyjne urządzenie do gotowania ryżu MiJia Induction Heating Pressure Rice, oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier, odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner lub oświetlenie Xiaomi Yeelight Bedside Lamp.

W Mi Zone obecnie prezentujemy prawie 40 produktów Xiaomi. Tak duża liczba pozwoli zobrazować nie tylko kierunki rozwoju firmy, ale też filozofię Mi Home. Zakłada ona stworzenie domowej przestrzeni, w której za pomocą jednego smartfonu można zdalnie zarządzać m.in. routerem, lampką, odkurzaczem, telewizyjną przystawką, oczyszczaczem powietrza, a nawet pojemnikiem do gotowania ryżu. Część wymienionych urządzeń jest już dostępnych w naszej ofercie. Inne pełnią funkcje tylko pokazowe, ale dążymy do tego, aby jak najszybciej pojawiły się także w sprzedaży. Zainteresowanie marką Xiaomi jest ogromne przyznaje Łukasz Łyżwa, Xiaomi Product Director w ABC Data.



źródło: http://news.abcdata.com.p...ce-juz-otwarty/
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>