GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bankowosc, doladowywac, konto, mobilna, oplaca, orange, przez, sie

Opłaca się doładowywać konto przez bankowość mobilną Orange
Autor Wiadomość
halopress 
Aktywnie działa na forum


Telefon: samsung
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 970
Wysłany: Wto Maj 09, 2017 10:49   Opłaca się doładowywać konto przez bankowość mobilną Orange

Opłaca się doładowywać konto przez bankowość mobilną Orange Finanse

W Orange Finanse przygotowali dla Was bardzo fajną promocję. Jeżeli doładujecie konto prepaid przez system bankowości elektronicznej Orange Finanse lub aplikację mobilną dostajecie 30% więcej, a dodatkowa kwota wpłynie na konto promocyjne w ciągu 14 dni. Dodatkowe środki możecie wykorzystać w ciągu 14 dni na SMS, MMS i transfer danych, choć z kilkoma ograniczeniami, na przykład związane z wykorzystaniem w roamingu. Te dodatkowe środki nie łączą się z promocją konto ważne rok.

Mamy nawet krótką rozpiskę doładowań i kwot, które zyskujecie:

1,5 zł za doładowanie nominałem 5 zł
3 zł za doładowanie nominałem 10 zł
9 zł za doładowanie nominałem 30 zł
12 zł za doładowanie nominałem 40 zł
15 zł za doładowanie nominałem 50 zł
30 zł za doładowanie nominałem 100 zł
60 zł za doładowanie nominałem 200 zł

Promocja trwa do 18 sierpnia, więc to fajny dodatek na wakacje. Sądzę, że może być to także kolejny argument za tym by przyjrzeć się ofercie Orange Finanse. Moim zdaniem warto, bo oferują darmowe utrzymanie konta, a Ci bardziej oszczędni będą mogli skorzystać z bardzo dobrego oprocentowania konta oszczędnościowego (3,5% piechotą nie chodzi). A do tego dochodzi bardzo fajny bonus dla nowych klientów za aktywne korzystanie z karty płatniczej (lub BLIKa) Orange Finanse – 120 zł doładowania lub zniżki na naszych fakturach w skali roku. Aktywne korzystanie oznacza płatność kartą za zakupy co najmniej 300 zł w ciągu miesiąca.;-) Za każdy taki miesiąc dostajecie 10 zł, co razem daje wspomniane 120 rocznie.


P.S. jeszcze jedna sprawa. W Orange ruszyli z trwającą nieco krócej promocją, w której również możecie zgarnąć 30% bonusu za doładowanie przez internet (na liście są portale takie jak www.doladowania.pl i serwisy transakcyjne banków). Ta promocja trwa jednak krócej – od 8 do 14 maja, a środki ważne są przez 14 dni. Obie oferty się nie łączą. Link do oferty znajdziecie na stronie orange.pl.


źródło: http://biuroprasowe.orang...orange-finanse/
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>