GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: neostrada, przerywa

Neostrada przerywa
Autor Wiadomość
adam4444
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 1
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 23:26   Neostrada przerywa

Witam. Mam taki problem. Komputer łączy się z neostradą, jednak po jakimś czasie przestaje odbierać info gdy wysyłam pingi w cmd. Wtedy też nie otwiera sie żadna strona w przeglądarce. Dodatkowym problemmem jest duża odległość kompa od gniazdka telefonicznego ok. 13m. Jak sądzicie czy tak długi przedłużacz może być winny brakowi połączenia?? Jeśli tak to jak rozwiązać ten problem?? Czy ustawienie modemu obok gniazdka i zrobienie przedłuzacza USB cos pomoże??

Dzięki za odp

pozdrawiam
 
     
dracula777 
Bywa na forum
Expert


Wiek: 31
Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 26
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 15:43   

Witam :mrgreen: Z pewnością długość przedłużacza nie ma wpływu na takie anomalje. Gdyby była by to wina przedłużacza to od początku miałbyś problemy z netem. Proponuje, abyś zadzwonił na błękitną linię TP - nr. 9393. Za rozmowę na błękitnej linii nic nie zapłacisz, bo jest to bezpłatny numer. I jeśli odbierze kobieta to odłuż słuchawkę. Dzwoń tak długo, aż usłyszysz aksamitny głos męższczyzny. Z kobiętą się nie dogadasz. Męższczyzni są lepiej zoorientowani w takich sprawach...

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
dracula777 :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Niektórym interesom sprzyja znalezienie prawdy, innym jej niszczenie.
 
 
     
infrared
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 25
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 22:15   

dracula777 napisał/a:
Z pewnością długość przedłużacza nie ma wpływu na takie anomalje.


zgadzam się w 100 % przedłużacz nie gra tutaj roli
dracula777 napisał/a:
Proponuje, abyś zadzwonił na błękitną linię TP - nr. 9393. Za rozmowę na błękitnej linii nic nie zapłacisz, bo jest to bezpłatny numer. I jeśli odbierze kobieta to odłuż słuchawkę. Dzwoń tak długo, aż usłyszysz aksamitny głos męższczyzny. Z kobiętą się nie dogadasz. Męższczyzni są lepiej zoorientowani w takich sprawach...


ojj mężczyźni tacy lepiej zorientowani a tu mężczyzna takich niedokładnych informacji udziela?? ;) nie 9393 bo to tylko strata czasu ta infolinia nie jest od problemów technicznych neo!!! do tego jest dedykowany specjalny, również bezpłatny numer 0800102102. A jeżeli chodzi o same informacje udzielane na powyższy temat przez kobiety, potrafią być one o wiele dokładniejsze niż mężczyzn. Sprzeciw przeciwko dyskryminacji!! ;)
 
 
     
dracula777 
Bywa na forum
Expert


Wiek: 31
Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 26
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie Lut 18, 2007 12:58   

Witam :mrgreen: "ojj mężczyźni tacy lepiej zorientowani a tu mężczyzna takich niedokładnych informacji udziela??", sugerujesz, że pracuję w TP ? :cool: Miałem na myśli pracowników tepsy. Ja sam nie mam neostrady, tylko DSL i nie orientuje się dokładnie jakie są numery. 9393 - jest to najbardziej znany mi numer, na którym można dostać interesujące i wyczerpujące odpowiedzi. Hmm, nie staram się dyskryminować kobiet tylko mówię, że jednak "chłop z chłopem" lepiej się dogadają... Mimo wszystko dziękuję za sprecyzowanie mojej wypowiedzi przez infrared-a. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami pomogliśmy potrzebującemu koledze... :wink:

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
dracula777 :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Niektórym interesom sprzyja znalezienie prawdy, innym jej niszczenie.
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>