GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bez, ja+, karte, limitow, na, nowa, oferta, prostota, to, uslugami

Nowa oferta JA+ Na Kartę to prostota z usługami bez limitów
Autor Wiadomość
halopress 
Aktywnie działa na forum


Telefon: samsung
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 970
Wysłany: Śro Mar 29, 2017 10:39   Nowa oferta JA+ Na Kartę to prostota z usługami bez limitów

Plus odświeża swoją główną ofertę prepaid. Od środy 29 marca JA+ Na Kartę to trzy pakiety usług do wyboru za 20, 25 i 29 zł, a w każdym z nich rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne. To również usługa Rok Ważności Konta na usługi wychodzące za 0 zł oraz możliwość korzystania z Internetu w technologii LTE. W najwyższym pakiecie także darmowa transmisja danych w ramach Facebooka oraz IPLA w prezencie na 30 dni.


Teraz JA+ Na Kartę, to:

oferta z trzema pakietami usług do wyboru,
nowe i tańsze pakiety usług za 20, 25 i 29 zł na 30 dni,
rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne,
rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo w każdym pakiecie,
Facebook za darmo w pakiecie za 29 zł,
IPLA w prezencie w najwyższym pakiecie,
usługa Rok Ważności Konta na usługi wychodzące za 0 zł,
szybki Internet LTE Plus,
dla przenoszących numer 50% rabatu przez trzy miesiące na pakiety.
Nowa oferta to usługi bez limitu z pakietami internetowymi:

Pakiet za 29 zł na 30 dni to rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, darmowy transfer danych w ramach Facebooka, pakiet internetowy 6 GB, pakiet IPLA w prezencie.
Pakiet za 25 zł na 30 dni to rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo oraz pakiet internetowy 2 GB.
Najtańszy zestaw za 20 zł na 30 dni to rozmowy bez limitu na komórki i w numery stacjonarne oraz rozmowy i SMSy w sieci Plus za darmo.
Przenoszący numer do JA+ Na Kartę otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty, czyli za jedyne 14,50 zł można mieć bez limitu rozmowy, SMS-y i MMS-y, darmowy transfer danych w ramach Facebooka i pakiet internetowy 6 GB.


źródło: http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1382
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>