GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 5300, dylemat, ericssonem, k750i, miedzy, nokia, sony

Dylemat miedzy Nokia 5300,a Sony Ericssonem K750i
Autor Wiadomość
Ratnk
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 1
Wysłany: Śro Lut 07, 2007 23:27   Dylemat miedzy Nokia 5300,a Sony Ericssonem K750i

Witam, jestem tu nowy, mam taki dylemat miedzy tymi telefonami i nie wiem co wybrac, ogolnie Sony wygrywa z Nokia pod wzgledem parametrow (Nokia ma jedynie podobno lepsza jakosc dzwieku w mp3) pozatym Nokia jest rozkladana (cos a'la 7650) co jest zarowno jej plusem jak i minusem. Ogolem wybieralbym bez zastanowienia tego Sony ale jakos nie ufam innym firmom niz Nokia i to jest najwiekszy problem dla mnie. Co byscie polecili? Mozecie cos powiedziec o jakosci zdjec z tych telefonow? Jak narazie wiem tylko tyle, ze Sony ma 2 megapiksele, a Nokia 1,3 co jest wystarczajace ale interesuje mnie tez jakosc.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lut 08, 2007 22:13   

Witam serdecznie,
Co do wyboru pomiędzy 5300 a K750i..ja też jestem raczej zwolennikiem Nokii :smile: . Ogólnie tak jak napisałeś 5300 jest slayderem Nokii, ma aparacik 1.3miliona pixela i szczerze Ci powiem, że jakość tych fotek jest naprawdę dobra i wystarczająca jak na telefon muzyczny. Co do zdjęć z S/E no to jest różnica..2.0 mega pixela robi swoje-lepsza jakość zdjęć-to napewno, ale Nokia to Nokia(ja i tak bym kupił 5300). Przy wyborze telefonu, pamiętaj też o wadliwych joystickach w S/E. Ogólnie co do wyboru - polecam fajną muzyczną Nokię 5300 :grin: , ale wybór pozostawiam Tobie..powodzenia.
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Nie Mar 04, 2007 14:18   

Sony Ericsson :)
to moje takie osobiste zdanie. SE dobrze mi się kojarzą i nie miałam ze swoim problemów. A ta Nokia... Hm... Dziwna :P
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 04, 2007 20:33   

Witam serdecznie,
..jednym się podoba to, drugim tamto....dla mnie też niektóre SE są dziwne, ale jakoś tego nie piszę..pozatym proponuję zasięgnąć informacji no temat sypania się w SE niektórych części serwisowych...a co do Nokii..może i dziwna, ale nowy image jak dla muzycznej Nokii, plus niewielki rozmiar jest dżi :lol:
..ale nie będę się scierał na forum :evil: :evil: :evil:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>