GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jak, numer, sprawdzic, telefonu

Jak sprawdzic numer telefonu
Autor Wiadomość
wincenty01
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 1
  Wysłany: Czw Sty 25, 2007 12:12   Jak sprawdzic numer telefonu

Sprawa jest poważna.
Moja przyszła żona jest pielęgniarką. Wyjechała do pracy za granice i co jakiś czas dzwoni do domu. W między czasie zmieniłem
operatora oraz telefon i mam teraz pokazywane na wyświetlaczu numer dzwoniącej osoby. I tu się zaczyna dla mnie dramat bo dzwoni z
numeru 012 (kraków)....... Rozmawiałem już z nią kilka razy i próbowałem ja podejść jakoś ale niestety, bez rezultatów. Próbowałem także
sprawdzić ten numer poprzez internet-nie wiem czy są jakieś wyszukiwarki tego typu lub coś innego. Pobrałem sobie książkę
telefoniczną Warszawy oraz woj. mazowieckiego w notatniku - bo mozna w nich szukać po numerze telefonu, ale niestety nie ma
takiego numeru.
Jak ktoś z Was może zna sposób na sprawdzenie właściciela telefonu po numerze to bardzo bym prosił o pomoc.
 
     
andrzej_aps 
Bywa na forum



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 61
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 10:02   

Nie dramatyzuj.
Rozwiązanie może być znacznie prostsze niż zakładasz :lol:
Wystarczy, że dzwoni do Ciebie poprzez jakiś komunikator, którego brama jest akurat w Krakowie i ........ masz odpowiedź. :lol:
A swoją drogą to jesteś mocno podejrzliwy :wink: co raczej marnie prorokuje waszej wspólnej przyszłości.

pzdr

PS A nie możesz jej zapytać wprost?
_________________
andrzej@aps.com.pl
 
     
merro
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1
Wysłany: Wto Lis 11, 2008 20:32   

Piszesz że sprawdzałeś książke tel woj. mazowieckiego, co to ma do rzeczy skoro dzwoni z krakowa??
jesli jeszcze aktualne, chociaz w to wątpię, to mozesz zadzwonić na 118-913 i tam Ci sprawdzą co to za numer, ale podadzą Ci dane tylko jeśli będzie to firma. ew możesz poprosic kogos kto tam pracuje na tym dziale żeby to sprawdzil. podałbys ten numer tutaj albo na PW to mogę sprawdzic.. heh
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>