GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: abonament, skad

Skąd abonament?
Autor Wiadomość
Cyklopek 
Nowy(a) na forum


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lut 2016
Posty: 16
Wysłany: Pon Lut 22, 2016 12:27   Skąd abonament?

Aktualnie kończę poprzedni abonament z sieci orange i zastanawiam się nad innymi sieciami. Chciałabym też żeby ta zmiana była z korzyścią, wiadomo, przy okazji może jakiś fajny telefon bo mój już obecny kwalifikuje się do podmianki. Czy ktoś coś poleci godnego zainteresowania? Albo może da namiary gdzie i jak porównać różne oferty?
 
     
stefanek71
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 132
Wysłany: Pon Lut 22, 2016 13:01   

Podałaś tyle szczegółów dotyczących abonamentu, że obawiam się że nikt nie będzie Ci w stanie pomóc :wink: :lol:
 
     
Cyklopek 
Nowy(a) na forum


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lut 2016
Posty: 16
Wysłany: Śro Mar 02, 2016 20:14   

haha no może i tak ale spowodowane jest tym że sama nie za bardzo wiem co wybrać ;( Zastanawiałam się nad samsungiem s6 lub notem gdzies w abonamencie ale musze popatzreć jak to się w ogóle kosztowo plasuje bo niestety więcej jak stówkę miesięcznie to średnio mam ;/ Mam też coś około 1500 żeby dopłacić max do telefonu jeśli byłby w abonamencie ;) Myśłałąm że ktoś może ma podobnie i by pomógł ;) ) Ale dzięki za podpowiedź ;)
 
     
Pimper
Nowy(a) na forum


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 16
Wysłany: Pią Mar 04, 2016 12:22   

Cyklopek napisał/a:
haha no może i tak ale spowodowane jest tym że sama nie za bardzo wiem co wybrać ;( Zastanawiałam się nad samsungiem s6 lub notem gdzies w abonamencie ale musze popatzreć jak to się w ogóle kosztowo plasuje bo niestety więcej jak stówkę miesięcznie to średnio mam ;/ Mam też coś około 1500 żeby dopłacić max do telefonu jeśli byłby w abonamencie ;) Myśłałąm że ktoś może ma podobnie i by pomógł ;) ) Ale dzięki za podpowiedź ;)


samsung s6 fajny z tym że żeby go kupić osobno to trochę więcej kasy trzeba, ale popatrz sobie może któryś z operatorów oferuje go akurat w jakiejś spoko ofercie żeby nie przepłacać 10 razy za wartość telefonu?
 
     
Cyklopek 
Nowy(a) na forum


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lut 2016
Posty: 16
Wysłany: Pią Mar 04, 2016 12:25   

No tak tylko jak tego szukać, nie chce mi się dzwonić, a zanim się do czegoś dokopię w necie to masakra...
 
     
Pimper
Nowy(a) na forum


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 16
Wysłany: Pon Mar 07, 2016 10:58   

Nie możesz sobie wejść na jedną z porównywarek abonamentów? Tak najszybciej znajdziesz co cię interesuje bo tak to można sobie gdybać ;P
_________________
Konto dezaktywowane.
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Pon Mar 07, 2016 14:30   

Pimper, wszedłem na jedną z takich stron. Wpisałem nazwe telefonu ,długość umowy oraz cene abonamentu i mi wyskoczyły DWIE oferty T-M i Plus a telefon jest tak popularny że ma go każdy operator .sprawdziłem ręcznie
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Pon Mar 07, 2016 15:39   

Cyklopek napisał/a:
No tak tylko jak tego szukać, nie chce mi się dzwonić, a zanim się do czegoś dokopię w necie to masakra...


Czyli że szukasz leszcza co sprawdzi ;) ???
ok masz szczęście że jutro dzień kobiet

Orange-abo 90 zł cena s6 ok 1600
play- abo unlimited smart pro 90 zł cena s6 1100
Tmobile abo jump relax 80 zł cena s6 ok 1200
Plus-abo 80 zł cena s6 ok 1600 zł
To tak na szybko

szczerze to nie dał bym tyle ....
max ile dałem za tel w życiu to 150 zł a abo to 50
teraz abo za 50 zł mają rozmowy nielimitowane więc jaki sens brać tak wysoki abo. dla tela który za rok bedzie wart połowe ceny???
 
     
Cyklopek 
Nowy(a) na forum


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lut 2016
Posty: 16
Wysłany: Czw Mar 10, 2016 10:18   

haha dzięki, weszłam w ogóle na jedną ze stron porównującą abonamenty z ciekawości, doszłam do wniosku że wezme oddzielnie abonament a telefon oddzielnie,

Jarek38 pięęęknie dziękuję <3 a co do tej strony co wchodziłeś to może coś źle wpisałeś? Mi spoko powyskakiwało a też korzystałam pierwszy raz... ? ?
 
     
Pimper
Nowy(a) na forum


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 16
Wysłany: Pią Mar 11, 2016 10:45   

ja tam jak korzystam ze strony do porównywania abonamentu to nigdy nie mam problemu, zawsze mi wszystko ładnie wyskakuje, czy to abonamenty czy to na karte, czy same porównanie telefonów
_________________
Konto dezaktywowane.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>