GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 6plus, 6plus, czy, doradzcie, edge, galaxy, iphon

Iphon 6plus czy galaxy edge 6plus? Doradźcie
Autor Wiadomość
wedkarz91
Nowy(a) na forum


Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 2
Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 11:37   Iphon 6plus czy galaxy edge 6plus? Doradźcie

Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych telefonów. Od początku byłam zdecydowana na iphona 6+ złotego ale jak wczoraj zobaczyłam galaxy 6+ również złotego zaczęłam się wahać. Czy postawić na wytrzymałość iphona, mimo ze ten 6+ podobno wygina się w kieszeni, jego wspaniały wygląd? Czy wybrać o wiele lepsze parametry jakie oferuje nam galaxy i podobno ulepszona wytrzymałość, niestety jednak nie przekonuje mnie ten ekran po bokach… Problem w moim porównaniu leży przy jakości zdjęć, miałam możliwość w sklepie sprawdzenia jakie zdjęcia robi galaxy niestety nie mam porównania z iphonem, bo nigdzie nie można tego sprawdzić. Stad tez prośba do was ktoś miał do czynienia z iphonem 6+ i może podzielić się opinia o aparacie w tym modelu? Nie chce kupić kota w worku. Pozdrawiam
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 967
Wysłany: Nie Wrz 20, 2015 21:30   

Osobiście właśnie ze względu na parametry wybrałbym galaxy. Ale oba telefony są świetne, więc podejrzewam, ze ostatecznie w wielu przypadkach decyduje tylko sam subiektywny wybór zainteresowanego. Co do zagiętych bocznych krawędzi ekranu Samsunga to masz dzięki temu parę nowych funkcjonalności np: pulsowanie jak ktoś dzwoni a telefon jest odwrócony, powiadomienia o połączniach, smsach, zegar, infa z netu, pogodę itp. (można to kofigurować) a całość podobno jest tak sprytnie skonstruowana, że te krawędzie nie przeszkadzają w użytkowaniu smartfona :-)

Co do zdjęć to znalazłem porównanie na innej stronie, więc może ono pomoże podjąć Ci decyzję:
http://onetech.pl/iphone-...rownanie-zdjec/

Ps.
Jak zdecydujesz napisz i pochwal się ostatecznym wyborem :cool:
_________________

 
     
temasz
Nowy(a) na forum


Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 5
Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 13:45   

Galaxy, moim zdaniem lepszy. Na myśli mam parametry. Nie powinno być z nim zbyt wiele problemów.
 
     
serok
Nowy(a) na forum


Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 2
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 11:22   

Galaxy robi lepsze zdjęcia i to właśnie jego bym wybrał
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>