GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: g3, lg, pomocy, problem

PROBLEM Z LG G3 S POMOCY :( !!!!
Autor Wiadomość
beatka8106
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 5
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 21:07   PROBLEM Z LG G3 S POMOCY :( !!!!

Bardzo proszę o pomoc. Brak mi już sił, nerwów i cierpliwości do mojego telefonu :(
Kupiłam w styczniu LG G3s, telefon bardzo fajny, wszystko w nim jest super poza jedną wadą- dzwonię do kogoś, lub ktoś do mnie i ludzie źle mnie słyszą, muszę powtarzać to co mówię, non stop słyszę że "mnie nie słychać, jest jakieś echo, słychać mnie z oddali, raz blisko raz daleko itp. telefon kupiłam nowy na gwarancji w salonie Play. Był już 2 razy serwisowany, pojechał do serwisu LG w Mławie, za pierwszym razem wymieniono mikrofon, bez zmian, wada nadal pozostała, wczoraj wrócił z drugiej naprawy, i już 3 osoba mi dziś mówi że bardzo źle mnie słychać, obrócę się w lewo słychać mnie zle, obrócę się w prawo słychac lepiej i tak w kółko. Dodam że to nie wina zasięgu ani karty SIM, bo jak przekładam kartę do innego (starego telefonu) problem znika. Prosilam w Play o wymianę na nowy tel, jednak wrócił do mnie ten sam wadliwy telefon. Nie wiem co robić, na pewno tak tego nie zostawię, brak mi już sił do tego telefonu. Jest to telefon wzięty na firmę....

Bardzo proszę o jakieś porady co z tym fantem zrobić??
Pozdrawiam
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 10:20   

Jak na gwarancji to ja za trzecim razem żądałbym po prostu wymiany na nowy telefon
_________________

 
     
beatka8106
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 5
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 21:03   

halohalo napisał/a:
Jak na gwarancji to ja za trzecim razem żądałbym po prostu wymiany na nowy telefon

Tak zrobię, jutro jadę do salonu Play i kategorycznie zaządam wymiany na nowy telefon!
 
     
Tedy40 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 6
Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 07:59   

No i znów serwis się popisał jakością usługi ;)
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Pią Maj 01, 2015 11:37   

beatka8106 napisał/a:
halohalo napisał/a:
Jak na gwarancji to ja za trzecim razem żądałbym po prostu wymiany na nowy telefon

Tak zrobię, jutro jadę do salonu Play i kategorycznie zaządam wymiany na nowy telefon!


I jak się sprawy mają z tym telefonem?
_________________

 
     
beatka8106
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 5
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 14:38   

halohalo napisał/a:
beatka8106 napisał/a:
halohalo napisał/a:
Jak na gwarancji to ja za trzecim razem żądałbym po prostu wymiany na nowy telefon

Tak zrobię, jutro jadę do salonu Play i kategorycznie zaządam wymiany na nowy telefon!


I jak się sprawy mają z tym telefonem?


Jest już czwarty raz w naprawie, za każdym razem ten sam problem, przysyłają go z serwisu i nadal zepsuty. Nie mam już sił :( Moją reklamację dotyczącą wymiany telefonu na nowy odrzucili. Postanowiłam zadziałać teraz sama, nie przez salon Play, tylko sama odesłałam do nich telefon, reklamację itd na koszt firmy LG, jakiś facet z działu reklamacji wysłał mi maila abym tak właśnie zrobiła i na przesyłce dopisała- do rąk własnych pani Magdaleny K.
Zobaczymy co z tego będzie :( Na stronie LG gdy sprawdzam status naprawy, jest napisane: naprawa w trakcie, więc nie wiem czy mam to rozumieć że 4 raz naprawiają, czy telefon zostanie wreszcie wymieniony :(
 
     
beatka8106
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 5
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 14:42   

halohalo napisał/a:
Jak na gwarancji to ja za trzecim razem żądałbym po prostu wymiany na nowy telefon



w serwisie stwierdzili że mają prawo naprawiać do skutku i wymieniać na nowy nie muszą :evil:
 
     
bartek23
Nowy(a) na forum


Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 5
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 18:28   

Niestety, naprawianie nic nie da. Napisz do producenta, albo spróbuj ich troche tym przestraszyć..
 
     
beatka8106
Nowy(a) na forum


Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 5
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 21:48   

bartek23 napisał/a:
Niestety, naprawianie nic nie da. Napisz do producenta, albo spróbuj ich troche tym przestraszyć..


właśnie zauważyłam że ich naprawy nic nie dają, telefon jest teraz w serwisie LG w Mławie, zobaczymy co tym razem zrobią, jeśli nie wymienią telefonu napiszę lub zadzwonię do producenta
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>