GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: sms, tresci, zmiana

Zmiana treści sms
Autor Wiadomość
Kenorg
Nowy(a) na forum


Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 1
  Wysłany: Pią Sie 22, 2014 20:35   Zmiana treści sms

Witam!

Mam pewien problem dotyczący błędnej treści sms. Dzisiaj rano moja dziewczyna dostała smsa z mojego numeru o treści która nie była napisana przeze mnie. Rzeczywiście pisałem do niej wiadomość o tej godzinie ale treśc była całkiem inna. Oboje jesteśmy w T-mobile. I teraz mam pytanie. Czy istnieje jakaś możliwość, że moja dziewczyna mogła dostać smsa od kogoś innego ale był zapisany pod moim numerem? Chodzi mi o możliwość, ze ktoś inny dostał moja treść wiadomości pod innym numerem a jeszcze inna wiadomość i od innej osoby trafiła pod moim numerem na telefon mojej dziewczyny. Szukałem już odp ale nie znalazłem nic ciekawego. Proszę o odp i z góry dziękuję
:)

Jeżeli ktoś nie zrozumiał o co mi chodzi to dołączam wiadomość z innego forum w podobnej sprawie. (niestety nikt nie udzielił tam odpowiedzi)

"wysłałem sms z mojego numeru w orange na inny numer również w orange ,mój sms nie doszedł pod właściwy numer lub zaginął (tego nie wiem ) ,ale w zamian osoba do której pisałem dostała inny sms nie napisany przeze mnie( nie wiadomo skąd ) ,o innej treści ,wysłany z mojego numeru
na moim telefonie jest treść wysłanego przeze mnie smsa ,a na jej zupełnie inna treść ,godzina i minuta jest identyczna
byłem w orange i nie byli mi w stanie udzielić jasnej odpowiedzi czy technicznie jest taka możliwość .może ktoś się z tym spotkał ,ja o czymś takim jeszcze się nie spotkałem
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 12:49   

Kenorg, Kiedyś była podobna awaria w pleyu ,było o tym głośno na forach więc pewnie jest możliwe .
Ja wczoraj miałem problem z "zaginięciem" smsa,kolega wysłał ska i go nima,widać mają szerszą awarie.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>