GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: iplus, ostrzegam, przed, przyklad, zenujacy

OSTRZEGAM przed iPLUS !!! ŻENUJĄCY PRZYKŁAD
Autor Wiadomość
Maciek72
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 1
Wysłany: Śro Paź 16, 2013 17:55   OSTRZEGAM przed iPLUS !!! ŻENUJĄCY PRZYKŁAD

Witam, jestem (niestety) użytkownikiem mobilnego Internetu w sieci PLUS (iPlus). Chciałbym niniejszym ostrzec wszystkich przed podpisaniem umowy z tym operatorem, ponieważ od prawie 3 tygodni przechodzę prawdziwą gehennę. Zawarłem umowę na dostęp mobilny z modemem. Umowa zawarta została na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej (mam firmę). Od prawie trzech tygodni NIE DA SIĘ FUNKCJONOWAĆ, ponieważ szybkość Internetu spadła poniżej wszelkich racjonalnych granic. PRZYKŁAD: strona popularnego portalu informacyjnego ładuje się pół minuty (wcześniej pół sekundy). Oczywiście nie wynika to z przekroczenia przyznanego mi limitu pobranych GB (potwierdzone u operatora). Powoduje to m. in. takie atrakcje, jak ściąganie poczty przez kilka/kilkanaście minut (kilka MB), całkowity brak dostępności do informacji umieszczanych na specjalistycznych serwerach (pliki PDF), ponieważ kilkunastominutowe oczekiwanie na otwarcie takiego pliku uważam za skandal.

TERAZ NAJLEPSZA CZĘŚĆ: operator sieci PLUS (iPLUS) od prawie trzech tygodni (miną w najbliższy piątek) NIE POTRAFI NAWET ZDIAGNOZOWAĆ PRZYCZYNY USTERKI. Pomimo tego, że stale piszę maile (dzwonić już nie mam siły, nic to nie daje), lekceważy mnie do granic możliwości. Nie podano mi nawet przybliżonego terminu usunięcia awarii!!!. MOje pytania są zbywane, odpowiedzi są wymijające, NIC SIĘ NIE DZIEJE, NIE DOSTAJĘ ŻADNYCH INFORMACJI.

NIE DOŚĆ, ŻE UMOWA NIE JEST REALIZOWANA, MUSZE WSTYDZIĆ SIĘ PRZED SWOIMI KLIENTAMI Z POWODU "BRAKU" DOSTĘPU DO INTERNETU W KRAJU W EUROPIE W XXI WIEKU. I TO WSZYSTKO POMIMO TEGO, ŻE W RZECZYWISTOŚCI PŁACĘ ZA TAKI DOSTĘP FIRMIE KTÓRA MA MI GO ZAPEWNIAĆ!!!

Dlatego PRZESTRZEGAM - NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU, PONIEWAŻ NA ŻADNĄ POMOC W RACJONALNYM CZASIE NIE MOŻNA LICZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KIEDY NAPISAŁEM ŻĄDANIE WSKAZANIA MI SPOSOBU (KONTAKTU) ORAZ WSKAZANIA TRYBU NATYCHMIASTOWEGO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZADZWONIŁA DO MNIE OSOBA, KTÓRA POWIEDZIAŁA, ŻE

"DZWONI W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA UMOWY" (NA 1,5 ROKU PRZED ZAKOŃCZENIEM),

CO BYŁO DLA MNIE W TAKIM SAMYM STOPNIU ŻENUJĄCE, KURIOZALNE, JAK I POZBAWIONE WSZELKIEGO SENSU.

CZY POMYŚLELIŚCIE ŻE ZNALAZŁEM SIĘ W PEWNYM CIEMNYM MIEJSCU????

TAK, TAK, TO WŁAŚNIE TAM PLUS MA SWOICH KLIENTÓW.
 
     
halohalo 
Administrator


Telefon: Nokia 6120 Classic
Sieć GSM: PlusGSM
Internet: Play na kartę
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Lut 2005
Posty: 964
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 17:54   

co prawda mam iPlusa bez abonamentu czyli na kartę ale ja osobiscie nie narzekam, wszystko śmiga bdb
_________________

 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>