GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: stary, telefon

Stary telefon
Autor Wiadomość
Sarden
Nowy(a) na forum



Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 7
  Wysłany: Śro Mar 21, 2012 23:22   Stary telefon

Wszyscy piszecie o nowych telefonach, o tym jaki kupić itp. ... a słuchacie, co robicie ze swoimi starymi komórkami? Ja chciałem sprzedać swoją ale w komisie powiedziono mi, że ma porysowany wyświetlacz i że raczej nie kupią jej ode mnie. I co teraz? W sumie tak z 65zł bym za nią wziął, jakieś allegro opłaca się, bo ja nie mam tam konta założonego, a podobno tak normalnie nie można jej wyrzucić, bo jakaś ustawa zabrania. To co ja mam z nią zrobić?
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 17:15   

Ja sprzedaję z reguły na Allegro, albo wymieniam w komisie na coś trochę lepszego. Dla ciebie najlepszym wyborem byłoby wystawić na Allegro, albo poszukać na własną rękę kogoś, kto byłby zainteresowany tanim telefonem. Ew. możesz zrobić tak jak mój kumpel- wrzucić go pod łóżko i niech czeka, bo może się kiedyś przyda.

A tak z ciekawości - co to za telefon?
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Sarden
Nowy(a) na forum



Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 7
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 21:36   

darkgee napisał/a:

A tak z ciekawości - co to za telefon?

LG Cookie

Znajomy mi powiedział o serwisie internetowym, który skupuje telefony. Skupuje nawet takie, które już są niemodne. Starytelefon się nazywa. Ktoś kiedyś z czegoś takiego korzystał? Co oni później robią z tymi telefonami?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 22:48   

Za 5zł chcesz go oddać im? ;)
Mi za Wave S8500 daliby 225zł ;) . Czyste złodziejstwo.


Wystaw na allegro mniej więcej za cenę taką jaką mają inne używane cookie.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Sarden
Nowy(a) na forum



Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 7
Wysłany: Śro Mar 28, 2012 20:19   

O!

... ale wiesz co ja z moim Cookie mogę mieć problem, bo on nie wygląda atrakcyjnie. Porysowany jest, tak więc jeśli ktoś będzie chciał kupić telefon na użytek własny to będzie zwracał uwagę na wygląd.

Ty w końcu zdecydowałeś się sprzedać?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 19:33   

Chce sprzedać, ale nie tym oszustom. Pewnie na allegro pójdzie.

Zdziwiłbyś się, komuś może być potrzebny byle jaki telefon za niską cenę.
Sprawdziłem z ciekawości ile daliby za cookie ;) 29zł!!
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
błono 
Bywa na forum


Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 21:04   

to bardzo dziwne co piszesz bo, mój brat opchąłl na tym serwisie też swoje cookie, nie wiem dokładnie ile mu zaproponowali, ale wiem ze firma idzie na ręke potancjalnemu sprzedawcy bo płacą za odiór modelu do wyceny, tzn, przysyłają ci opłaconą kopertę do której pakujesz telefon, poza tym nie płacisz za wystawienie go na allegro, nie tracisz czasu na szukaniu kupca, poza tym w twoim przypadku może być problem, bo jeśli telefon jest uszkodzony to szybko nie znajdziesz nabywcy. Ale zawsze mozesz spróbowac jeśłi cena Cię nie zainteresuje, możesz zrezygnować ze sprzedaży.
 
     
Sarden
Nowy(a) na forum



Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 7
Wysłany: Śro Kwi 04, 2012 22:54   

błono napisał/a:
mozesz spróbowac jeśłi cena Cię nie zainteresuje, możesz zrezygnować ze sprzedaży.


Kurcze faktycznie, dopiero teraz doczytałem, że jak ostateczna wycena telefonu nie będzie mi pasowała to mogę poprosić o zwrot. To chyba jest dobra opcja, by przećwiczyć ten serwis.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 00:23   

błono- jak ktoś lubi być robiony w balona i oddawać komuś swoje pieniądze to bardzo proszę. Nie powiem o czym to świadczy.

Za wystawienie na allegro płacisz grosze jeśli wziąć pod uwagę to ile się traci oddając im telefon. Ale proszę bardzo. To w końcu nie moje pieniądze ;) . Ja nie lubię nabijać komuś kieszeni swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
miloszlub 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Lenovo C2 Power LTE Dual SIM
Sieć GSM: play
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 116
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 12:37   

właśnie wygrzebałem z szafy swoją starą wielką nokię, kiedyś hit :cool: choć już nie pamiętam jaki to model...
Niemniej odpaliła, działa :cool:
Aż muszę zajrzeć na aukcje i zobaczyć za ile ją mógłbym opylić... może na jakie doładowanie później wystarczy :wink: :lol:
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>