GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: aparatem, dobrym, dosc, drogi, mixabo, nie, telefon

Telefon z dobrym aparatem dość nie drogi w MIX/ABO
Autor Wiadomość
mandrive
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 5
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 17:37   Telefon z dobrym aparatem dość nie drogi w MIX/ABO

Witam mam problem... poszukuje telefonu z aparatem (no teraz to wszystkie maja :P ) ale żeby ten aparat robil dobre zdjęcia... kolega ma htc z 5 mpx a inny sony ericssona z 5 mpx i zdjęcia w Sony wychodzą o niebo lepiej... nie mam aż tyle kasy aby wydać 600 czy więcej zl na raz.. temu szukam albo MIX albo ABO bo wtedy telefon rozloży się tak jakby na raty... ktoś ma jakiś pomysl? Dzieki z góry za info i cześć:)
 
     
kurier
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 10
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 21:31   

Polecam htc z win7, szybsze niż androidy.
 
     
always_on 
Nowy(a) na forum


Telefon: HTC Desire Z
Sieć GSM: T-Mobile
Internet: Neostrada
Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 18, 2012 14:01   

Z HTC to może Wildfire S za 300 zlociszy w mixie t-mobile. HTC w Abo moge polecic moj wybor choc nie wiem czy dla ciebie bedzie dobry - HTC Desire Z. W abonamencie rodzina 60 tj. w t jest nawet za złotówkę
Z Sonny Ericssona to może ten with Walkman za 400. Chyba żaden inny operator go nie ma.
 
     
mandrive
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 5
Wysłany: Śro Sty 18, 2012 16:53   

400 zł w MIX-e? a to na ile miesięcy z tym sony bym się bawił? i po ile doładowania? Taki nawet nawet jest, a co tam jeszcze mają ciekawego? co oferuje operator czego niema kto inny ? No zasugeruj mi jakoś żebym nie żałował:)
 
     
kriss 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 19:42   

Trochę interesuję się samą fotografią i wiem, że jakość zdjęć nie pochodzi z ilości pikseli a jakości optyki w aparacie. Ilość pikseli powyżej 5mpx to tylko i wyłącznie chwyt marketingowy, bo na tak małej matrycy, która jest w telefonie, nie ma sensu upychać więcej. Ważne są też dodatkowe funkcje jak pomiar iso i lampa błyskowa, która się przydaje. Co mogę Ci polecić to np model Sony Ericsson Live with Walkman. Telefon, ma lampę LED i takie dodatki jak wykrywanie twarzy i uśmiechu, touch focus i stabilizacja obrazu. Powinien zaspokoić Twoje potrzeby fotograficzne :) Narazie dostępny tylko w ofercie MIX T-Mobile. Cenowo też wygląda w miare ok, dużo niżej kwotowo niż próg, który podałeś, więc mam nadzieję, że pomogłam :)
 
     
miloszlub 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Lenovo C2 Power LTE Dual SIM
Sieć GSM: play
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 116
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 12:37   

zgadzam się - marketing na każdym kroku
 
     
mandrive
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 5
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 14:15   

Hmm interesujący telefonik, i tak mi się wydaje że sony-ericssony miały dobrą optykę. i chyba dobrze się powinien sprawdzić. A co tam ciekawego w tmobile słychać? Jak tam z rozmowami? sms?
 
     
kriss 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: Śro Sty 25, 2012 23:40   

Jeśli chodzi Ci o MIX w T-Mobile, no to np za 49zł możesz wykupić sobie opcję rozmowy ze wszystkimi w T-Mobile w kraju i na świecie (!) Napewno wychodzi taniej jeśli mamy kogoś za granicą niż dzwonienie w roamingu :D ew. za 9zł pakiet 30 minut do wszystkich sieci w kraju i za granicą (wymienne na sms 1:1). Moim zdaniem nie wygląda źle, i całkiem rozbudowana opcja pakietów jak na MIXa
 
     
mandrive
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 5
Wysłany: Śro Lut 08, 2012 12:33   

No fajnie fajnie ale jednak wtedy wstrzymałem się z decyzją :) teraz widziałem ofertę T-Mobile i znalazłem takie cuda Nokia 500 MIX 25*30 za 349 zł lub Nokia E52 MIX 25*42 429 zł. Jak w ogóle teraz się nokie sprawują? ktoś coś może opowiedzieć? może znajdzie coś czego ja nie dopatrzyłem. do wydania ok 500 zł na MIX lub ABO
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Lut 08, 2012 18:40   

Nokie w ogóle się nie sprawują... Od dłuższego czasu to nic więcej jak cegłofony które lubią się psuć...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
mandrive
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Sty 2012
Posty: 5
Wysłany: Śro Lut 15, 2012 13:58   

No nie wiem może i masz rację, nie miałem styczności z "nowymi" Nokiami, ostatnią nokią jaką miałem okazję się pobawić było n95(tak dawno to już było) później miałem zawsze coś na rodzaj smartfona tzn SPV i HTC. A to jak Nokia stworzyła te ichne smartfony to już nie wiem. Może ktoś miał i podzieli się wrażeniami??
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>