GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: simx

SimX
Autor Wiadomość
virus 
Nowy(a) na forum


Wiek: 38
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 15:11   SimX

Nowy operator oferujący pre-paid'y roamingowe. Moim zdaniem ma całkiem korzystne warunki. Dobrze, że coraz więcej operatorów wchodzi na rynek, dzięki temu możemy liczyć na coraz niższe ceny połączeń. Im większa konkurencja, tym bardziej muszą się starać, żeby zachęcić klientów :)
 
     
Stevie 
Nowy(a) na forum


Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lut 15, 2012 13:25   

Podbijam watek, bo ostatnio słyszałem (właściwie czytałem chyba gdzieś w necie) coś na temat Simx'a i jestem ciekaw, czy faktycznie opłaca się stosowac go jako opcję na zagraniczne wyjazdy. Czy ktoś z tego miał okazję korzystać?
 
     
kami
Bywa na forum


Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 86
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 17:37   

W życiu nie słyszałem...
 
     
virus 
Nowy(a) na forum


Wiek: 38
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Lut 22, 2012 12:15   

No, kami, to na pewno koledze pomożesz :P Widzę, że ktoś jednak też szuka info, tak jak ja szukałem ;) Kupiłem w końcu kartę Simx na próbę, bo w styczniu byłem w Egipcie na tydzień - płaciłem złoty coś za minutę połączenia Simx, a wiesz, ile mi zaśpiewał Play za takie co? 7 złotych/min! Masakra... Ogólnie to zadowolony jestem, że kupiłem tą kartę, bo nie miałem stresu przy dzwonieniu, a na karcie mi i tak coś tam jeszcze zostało, tak że ja uważam, że warto.
 
     
Stevie 
Nowy(a) na forum


Wiek: 34
Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 10:36   

O, spoko, dzięki za odp. :) A ile płaciłeś za taką kartę Simx i ile ona jest ważna?
 
     
lego40
Bywa na forum


Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 92
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 21:16   

jakąś słabą reklamę mają bo też nie słyszałem :roll:
 
     
virus 
Nowy(a) na forum


Wiek: 38
Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 15
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Mar 14, 2012 14:32   

Stevie, ja za Simx'a zapłaciłem stówkę z doładowaniem włącznie i jeszcze i sporo po wyjeździe zostalo, tak więc będzie na inne wyjazdy :) Moja karta jest ważna, nie pamiętam dokładnie, chyba z 3 miechy?

Lego40, powiem Ci, że ja tez nie słyszalem wcześniej, ale jak poczytałem, to uznalem za bardzo dobrą opcję. Może mają konkretnych klientów, że się nie reklamują? Bo podobno te karty kupują firmy transportowe dla swoich kierowców. Ale zresztą - spróbuj się przebić przy T-mobile, Orange i Playu z niestandardową ofertą...
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>