GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: i600, polaczeniami, problem, samsung

Samsung i600 - problem z polaczeniami
Autor Wiadomość
addz 
Nowy(a) na forum


Telefon: Samsung i600
Sieć GSM: Heyah
Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 3
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 19:22   Samsung i600 - problem z polaczeniami

Jak w temacie. Kupilem jakis rok temu i600 i jestem (byłem : / ) z niego zadowolony. Problemy zaczely sie jakies dwa tygodnie temu. Po pierwsze, w zestawie mialem od razu dwie baterie. Jedna mala, trzymała okolo 2-3 dni przy średnim użytkowaniu i duża, która trzymała koło tygodnia. Obecnie, obie baterie po wyjeciu telefonu z ładowarki okolo 7 rano wyłączają się jakby bateria padla zawsze o 23. Myślałem ze to wina zużycia baterii, ale jak sformatowałem windowsa (wm 6.5) to problem na kilka dni ustał. Teraz jest to samo. Znaczy się,znowu baterie (obie) trzymają okolo 12 godzin. (najzabawniejsze jest to, ze bateria na wyświetlaczu ciągle pokazuje jakby była naładowana i kolo 23 telefon sie wyłącza.)
Żeby tylko o baterie chodziło to byłby pikuś, bo przecież mam dwie baterie, da sie jakos z tym żyć. Ale problem zauważyłem dzisiaj, jak dostałem ze dwadzieścia wiadomości nadanych do mnie w czasie kilku dni. Zszokowało mnie to w sumie, ale dobiło mnie to jak sprawdziłem drugim telefonem czy można sie do mnie dodzwonić. I tak, z tego doświadczenia wynikły cuda. Raz jest tak, że można sie dodzwonić bez problemu (10% szansy). I dzwoniący ma sygnał i ja widzę że dzwoni. Druga opcja, to cos czego nie znalazłem na forum albo przeoczyłem. Dzwonie na swoj telefon, on jest włączony, ale u dzwoniącego jest sygnał łączenia a moj telefon nie pokazuje zadnego połączenia. Najgorsze jest jednak to, jak telefon jest włączony, ma zasięg (jak w każdym z poprzednich przypadków) a podczas próby połączenia załącza sie moja poczta głosowa. WTF?
Próbowałem już wszystkiego, format systemu, rozkręciłem go i sprawdziłem czy nie ma żadnego mechanicznego uszkodzenia (szukałem czy nic nie powoduje zwarcia), wymieniałem baterie i ciągle jest to samo. Jakieś pomysły?
Od razu powiem że telefon nie jest kradziony i ma IMEI (po wpisaniu *#06# wyskakuje ten sam numer co na pudełku). O co może chodzić? jakieś pomysły?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 22:19   

Po co rozkręcałeś?
Wystarczyłoby go oddać na gwarancję.
Próbowałeś zmianę WM? Tzn. taki reinstal systemu?
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
addz 
Nowy(a) na forum


Telefon: Samsung i600
Sieć GSM: Heyah
Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 3
Wysłany: Nie Sty 23, 2011 13:51   

gwarancja sie skończyła. Wczoraj reinstalowałem system i problem nadal jest. Juz nie ogarniam o co chodzi. Czyzby telefon oprócz systemu operacyjnego miał jakieś inne pliki obsługujące jego funkcje?przynajmniej tak min w komisie powiedzieli ze to moze byc tylko wina oprogramowania, ale jak oprogramowanie zmieniłem to nie wiem : /
 
     
addz 
Nowy(a) na forum


Telefon: Samsung i600
Sieć GSM: Heyah
Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 3
Wysłany: Śro Sty 26, 2011 12:08   

skoro nie można juz edytowac posta, dodam teraz tylko tyle ze telefon nie dziala z moja kartą SIM z sieci heyah. Karta heyah dziala w kazdym innym telefonie i nie ma z nią problemow, a moj telefon (ktory wydaje mi sie nadal byc uszkodzonym) obsluguje kazda inna karte bez problemu. Jakies pomysly ? czy wystarczy wymienic karte SIM u operatora ?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Sty 26, 2011 23:30   

Sprawdź telefon z inną kartą sim, jeśli problem będzie nadal występować to będziemy wiedzieć, że nie jest to wina karty i sieci.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>