GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, galaxy, hd2, htc, samsung

Samsung Galaxy S czy HTC HD2
Autor Wiadomość
szumo22 
Nowy(a) na forum


Telefon: Sony Ericsson W910i Sony Ericsson W910i
Wiek: 36
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 17
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 08:48   Samsung Galaxy S czy HTC HD2

Mam zamiar zakupić telefon ale niewiem który z tych wybrać. Ktróy z nich jest lepszy pod względem szybkoci, internety, gps, odtwarzania muzyki, ogladania filmów i zdjęć i interfejsem. Co do interfejsu to słyszałem że HTC Sense w HD2 jest lepszy od tego co jest w Samsungu, czy to prawda? I najważniejsze czy navigacji NaviExpert 6.0 (Samsung Galaxy S) lub Automapa (HTC HD2) można używać bez internetu tzn. czy można wyłączyć AGPS i czy w ten sposób gps nie będzie korzystało z internetu?
Z góry dzięki z odpowiedź
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 17:37   

Je bym zdecydowanie wybrał Samsunga Galaxy S. Chociażby dlatego, że ma lepszą baterię, która wytrzyma 2. dni, a nie jak w HD2 niepełną dobę. Również Samsung ma ekran 4", co w telefonie jest maximum, ponieważ 4,3" to jest już za dużo i telefon jest nieporęczny. W dodatku ekran SGS jest zrobiony w zdecydowanie lepszej technologii (Super AMOLED).
Jeżeli mam je porównywać w podanych przez ciebie kategoriach:
1. szybkość- HD2 ma Windowsa, SGS Androida. Windows jest powolny, Android szybki. Tyle.
2. internet- różnicy w przeglądaniu internetu nie ma.
3. GPS- WM zdecydowanie wygrywa, ponieważ jest na niego AutoMapa, która jest najlepszą nawigacją na Polskę. Chociaż na Androidzie nie jest też źle, to AutoMapy jednak brakuje.
4. muzyka- WM nigdy do muzyki nie był tworzony, a Samsung w Galaxy S dorobił jeszcze swój bardzo dobry odtwarzacz na Androida.
5. oglądnie filmów- SGS ma znacznie lepszy ekran, a w dodatku odtwarza standardowa DivX i XviD.
6. zdjęcie- właściwie brak różnic. SGS oferuje tylko nagrywanie filmów w HD.
7. interfejs- HTC Sense był intuicyjny kilka lat temu. Teraz są o wiele bardziej intuicyjne launchery na Androida.
aGPS można wyłączyć w dowolnej chwili w jednym i drugim telefonie. Przy czym w Androidzie w ogóle możesz zablokować dostęp do netu przez GPRS.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
szumo22 
Nowy(a) na forum


Telefon: Sony Ericsson W910i Sony Ericsson W910i
Wiek: 36
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 17
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 21:01   

a jak wyłącze gprs to będe mógł korzystać z internetu? chodzi mi o to czy jeżeli wyłącze gprs i będę chciał włączyć przeglądarke to będe mógł z niej sorzystać i poserfować na necie? a co do gps'a to czy jak wyłącze gprs i agps to będę mół korzystać z gps? te pytania odnoszę do Galaxy S i hd2. I jezszcze czy automapa na hd2 jest darmowa i czy korzystanie z niej nie wyb=maga internetu?
 
     
szumo22 
Nowy(a) na forum


Telefon: Sony Ericsson W910i Sony Ericsson W910i
Wiek: 36
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 17
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 22:21   

i jeszcze który telefon byłby lepszy do używania bez stałego podłączenia do internetu, czesami do używania gps i czasami również przeglądarki internetowej
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 22:54   

Z racji tego, że andorid jest systemem czysto internetowym, na pewno najlepszy do tego będzie SGS, w każdej kwestii wygra z HD2 co przedstawił już darkgee (no nie licząc nawigacji).

Oczywiście, że nie jest darmowa, każda dobra nawigacja (no prawie każda) jest płatna.
Czemu tak się boisz tego internetu?? Przecież masz teraz wielkie pakiety mb za grosze.
Ale nie nie potrzeba połączenia z internetem aby używać gpsu.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
szumo22 
Nowy(a) na forum


Telefon: Sony Ericsson W910i Sony Ericsson W910i
Wiek: 36
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 17
Wysłany: Pon Lis 29, 2010 23:12   

boje się neta bo często jestem za granicą i dużo mi "zżera" mb ,których mam i tak mało, albo dużo kasy
 
     
Artfriel 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Samsung Galaxy S
Sieć GSM: Play
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 100
Skąd: Podlasie
Wysłany: Wto Lis 30, 2010 16:31   

szumo22 napisał/a:
boje się neta bo często jestem za granicą i dużo mi "zżera" mb ,których mam i tak mało, albo dużo kasy


Dwa dotknięcia ekranu i wyłączony jest roaming, więc nie ma mowy o dodatkowych kosztach :)
 
     
Quest-GSM
Bywa na forum



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 66
Wysłany: Śro Gru 01, 2010 10:10   

Poza tym jest jeszcze coś takiego jak pakiety mb u każdego operatora,wiec ten internet nie powienien byc taki straszny :wink: darkgee zrobił dokładne porównanie,z którego o wiele lepiej wypada Samsung Galaxy S,wiec moim zdaniem nie ma sie nad czym zastanawiac.
 
     
szumo22 
Nowy(a) na forum


Telefon: Sony Ericsson W910i Sony Ericsson W910i
Wiek: 36
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 17
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 18:41   

jaki darkgee ? jak znaleźć to porównanie?
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 19:41   

szumo22, ty chyba masz problemy z szukaniem informacji. Przeczytaj sobie ten temat od początku.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>