GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 6700, classic, nie, nokia, sie, zalacza

Nokia 6700 classic - nie załącza się
Autor Wiadomość
kicin 
Nowy(a) na forum



Telefon: Nokia 6700 classic
Sieć GSM: Orange
Wiek: 54
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 17:43   Nokia 6700 classic - nie załącza się

Witam
Mam taki problem z Nokią 6700c a mianowicie.
Przed wczoraj jak zwykle robiłem zdjęcia tym telefonem i zaraz po zrobieniu fotek telefon przestał działać.Przy próbie włączenia jedynie ekran słabo się podświetla,ale ledwo to widać.Dopiero jak go wyłączam klawiszem to robi się całkiem czarny.Żadna funkcja w telefonie oprócz wł/wył nie działa.Telefon mam od 5 miesięcy i do tej pory sprawował się bez zarzutów,nic nie było w nim robione,nie wgrywany był żaden soft ani aktualizacja,telefon nigdy nie upadł ani nie był zalany i do tej pory działał super.Podpiąłem go pod kompa,ale komputer go w ogóle nie widzi.Byłem wczoraj w serwisie celem oddania go do naprawy,ale zrezygnowałem gdyż próbowali mi wmówić,że telefon był zalany i suszony.Chcieli kasę za naprawę poza gwarancyjną,więc zrezygnowałem.
Może ktoś się orientuje jaka mogła być przyczyna tej awarii i może ktoś mógł by mi coś podpowiedzieć co mogło w nim paść i co należy wymienić aby przywrócić telefon do życia.
Pozdrawiam
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 18:23   

Jeżeli komp ci go nie widzi, to raczej sam nic nie zdziałasz. Pozostaje tylko przechadzka do komisu/serwisu.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
kicin 
Nowy(a) na forum



Telefon: Nokia 6700 classic
Sieć GSM: Orange
Wiek: 54
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 18:38   

darkgee napisał/a:
Jeżeli komp ci go nie widzi, to raczej sam nic nie zdziałasz. Pozostaje tylko przechadzka do komisu/serwisu.

Dzięki za odpowiedź.
Może ktoś orientuje się co mogło być przyczyną,co mogło paść i co trzeba by było wymienić ewentualnie.
Chciał bym wiedzieć choć trochę aby mi następni nie próbowali wmówić,że telefon został zalany,że trzeba wymienić pół telefonu a ostatecznie wgrali tylko soft.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 19:01   

Najprawdopodobniej jest to soft. Ale mogła też pieprznąć płyta główna.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
kicin 
Nowy(a) na forum



Telefon: Nokia 6700 classic
Sieć GSM: Orange
Wiek: 54
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 19:11   

darkgee napisał/a:
Najprawdopodobniej jest to soft. Ale mogła też pieprznąć płyta główna.


darkgee Dzięki
Zastanawia mnie tak ogólnie jeden fakt a mianowicie mało jest ogólnie wiadomości na temat tego modelu telefonu.Od przedwczoraj kopię w necie i mało co mogę uzyskać wiadomości.Czy te telefony się nie psują,że tak mało o nich wiadomości? Z opinii uzyskanych w necie wnioskuję,że ma swoje wady,ale mało o tym piszą.
Mam jeszcze takie głupie pytanie-głupie bo po prostu nie znam się.Czy soft wgrywa się przez kabel dołączony do zestawu czy też trzeba rozkręcić telefon.
Jeśli ktoś może coś jeszcze napisać o tym telefonie to będę bardzo wdzięczny.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 20:00   

Wgrywa się przez kabelek, ale jak ci komp nie wykrywa, to tym standardowym kablem od telefonu nic nie wgrasz. Żeby taki całkiem padnięty telefonik ruszyć trzeba mieć kabel serwisowy.
A 6700 jest jedną z porządniej wykonanych Nokii. Jeszcze nie spotkałem się z tym modelem, aby coś w nim nie działało.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
kicin 
Nowy(a) na forum



Telefon: Nokia 6700 classic
Sieć GSM: Orange
Wiek: 54
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 20:12   

darkgee napisał/a:
Wgrywa się przez kabelek, ale jak ci komp nie wykrywa, to tym standardowym kablem od telefonu nic nie wgrasz. Żeby taki całkiem padnięty telefonik ruszyć trzeba mieć kabel serwisowy.
A 6700 jest jedną z porządniej wykonanych Nokii. Jeszcze nie spotkałem się z tym modelem, aby coś w nim nie działało.

darkgee
Bardzo Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Pozdrawiam Serdecznie i nie zawracam Tobie już głowy
do miłego...
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Wrz 15, 2010 16:36   

Zapraszamy ponownie w razie problemów.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
kicin 
Nowy(a) na forum



Telefon: Nokia 6700 classic
Sieć GSM: Orange
Wiek: 54
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Śro Wrz 15, 2010 17:55   

darkgee napisał/a:
Zapraszamy ponownie w razie problemów.

Napewno bedę zaglądał bo jest tu dużo ciekawych tematów i sporo można się dowiedzieć nie tylko na temat Noki.Dla takiego laika jak ja to kopalnia wiedzy.
Pozdrawiam Serdecznie
 
     
kicin 
Nowy(a) na forum



Telefon: Nokia 6700 classic
Sieć GSM: Orange
Wiek: 54
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 14:35   

Witam
Chciałem dodać,że telefon w poniedziałek idzie do serwisu.
Jak się okazało padła płyta główna-niestety.
Ponoć do Polski trafiła partia tych telefonów z defektem płyty głównej,która to usterka uaktywnia się po jakimś czasie właśnie przy robieniu zdjęć.Nie byłem pierwszą osobą z takim problemem i zapewne nie jestem ostatnią.Wymienią płytę i będzie OK.
Pozdrawiam
 
     
kicin 
Nowy(a) na forum



Telefon: Nokia 6700 classic
Sieć GSM: Orange
Wiek: 54
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 15:59   

Witam
Chciałem tylko dodać i przestrzec ewentualnych przyszłych klientów Salonu Orange w Pruszkowie na ul.Kraszewskiego.
Mianowicie tak jak pisałem wcześniej miałem kłopot ze swoją nokią i postanowiłem ją oddać do wyżej wymienionego Salonu.Pracownicy tegoż salonu stwierdzili,że telefon był zalany i wysuszony,poza tym brakowało według nich jakiś papierów.Chcieli go przyjąć na naprawę bez gwarancyjną(koszt naprawy ok.600zł.).Zrezygnowałem.
Dzisiaj znajomy jechał rano do Warszawy i zabrał telefon.Oddał go w salonie na serwis bez żadnych problemów,wszystkie dokumenty były ok,telefon nie miał żadnego mechanicznego uszkodzenia ani nie był zalany.Pracownik,który go przyjmował stwierdził to samo co ja wczoraj.Pracownicy Salonu w Pruszkowie chcieli wsadzić mnie na minę i za naprawę gwarancyjną,skasowali by mnie na 600zł.gdybym się w porę nie zorientował.
Mam pytanie gdzie mogę złożyć oficjalną skargę na tych pracowników?
Jeśli ktoś mi podpowie to będę bardzo wdzięczny.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 22:30   

Najlepiej do siedziby Orange.
Poszukaj na necie gdzie ona się znajduje, napisz skargę i wyślij albo listem poleconym, albo na email o ile taki znajdziesz.

Poza tym. Oni nie mają prawa czegoś takiego zrobić. Ich za przeproszeniem zasranym obowiązkiem jest spakować telefon i wysłać do serwisu.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
kicin 
Nowy(a) na forum



Telefon: Nokia 6700 classic
Sieć GSM: Orange
Wiek: 54
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 23:28   

Dzięki
Właśnie znalazłem:
PTK CENTERTEL sp.z o.o.Orange ul.Skierniewicka 10A Warszawa
Prezes Zarządu PTK CENTERTEL Orange pani Grażyna Piotrowska-Oliwa
Jutro opiszę całą sytuację a w poniedziałek wyślę poleconym.Pewnie nic tym nie zdziałam,ale może chociaż dostanie chłopaczyna po premii.Ja wiem,że oni powinni go przyjąć tylko chodzi o to,że jestem osobą niepełnosprawną i jak się tam wreszcie doczłapałem to ledwo żyłem,a oni mnie zaskoczyli tekstem,że telefon był zalany i.t.d.Próbowali mnie zagadać i praktycznie nie dali dojść do słowa bo oni wiedzą lepiej.Najbardziej udzielał się kierowniczek tego salonu a ja dopiero po chwili zaczaiłem o co im chodzi i powiedziałem,że rezygnuję w takim razie z naprawy i wyszedłem,ale im nie daruję na pewno bo to jest jawne robienie ludzi w jajo.Zapewne nie mnie pierwszego chcieli wykręcić.Wątpię czy coś zdziałam bo to tylko słowo przeciw słowu(nie nagrałem tej rozmowy bo się tego nie spodziewałem),ale w piśmie podsunę pomysł aby wysłali tam jakąś starszą panią z telefonem do naprawy gwarancyjnej i będą mieli dowód gotowy bo zapewne i ją będą chcieli wykręcić.Jestem tylko ciekaw jak by tam weszło ze 2 karków napakowanych czy by to samo zrobili,wątpię.
Ok,nie przeszkadzam więcej,jak się sprawa rozwinie to poinformuję Was co było dalej.
Pozdrawiam Serdecznie
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 19:41   

Faktem jest, że ta beznadziejna firma jaką jest orange zatrudnia największych ćmoków do swoich salonów, a te leniwe człowieczki wkręcają ludziom takie bzdury.
Zgłoś to, ale wątpię, że coś zrobią, to całe orange to jedno wielkie dno.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
kicin 
Nowy(a) na forum



Telefon: Nokia 6700 classic
Sieć GSM: Orange
Wiek: 54
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 9
Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 21:30   

ziomiwan napisał/a:
Faktem jest, że ta beznadziejna firma jaką jest orange zatrudnia największych ćmoków do swoich salonów, a te leniwe człowieczki wkręcają ludziom takie bzdury.
Zgłoś to, ale wątpię, że coś zrobią, to całe orange to jedno wielkie dno.


Ja też za wiele się nie spodziewam.
Od samego początku byłem w Orange i kiedyś takich rzeczy nie robili.Miałem o nich dobre zdanie choć nie byli najtańsi i gdzie indziej były fajniejsze promocje.Zastanawiam się teraz jednak czy by się z nimi nie pożegnać.Na razie zaczekam na odpowiedź.Polecony poszedł do nich z samego rana.
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>