GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: detektywistyczne, dochodzenie

Detektywistyczne dochodzenie
Autor Wiadomość
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 22:10   Detektywistyczne dochodzenie

Przyznam, że ta historia mnie zdziwiła, więc postanowiłem ją przedstawić szerszemu gronu. O co chodzi? Ano, jak każdy szanujący się fan muzyki rockowej i metalowej, staram się choć trochę uczestniczyć w jej życiu. Objawia się to głównie poprzez działanie na forach poświęconych takim rodzajom muzyki. Historia ta jest jednak związana, w pewnym sensie z naszym komórkowym forum. W przeciwnym wypadku nie było by sensu jej tutaj opisywać. Przejdźmy jednak do właściwej opowieści...

Chodzi w niej głównie o postać, którą umownie nazwę Detektywem. A jest to osobnik dosyć ciekawy w swoim zachowaniu. W dzisiejszych czasach każdy posiada coś takiego jak urządzenie dzwoniące-przenośne dodatkowo, potocznie komórką zwane. Detektyw również takowe posiadał. A na dodatek miał z nim problem... Telefon był oznaczony logiem niegdyś świetnej marki Sony Ericsson, modelem k510 z dumną literką "i" na końcu. Acz jeden miał mankament, że sam nie wybierał sobie ustawień internetowych po zmianie numeru... Detektyw miał ten właśnie problem, iż owych ustawień, biedak, znaleźć nie mógł. Każdy kto chciałby ten problem rozwiązać zacząłby pytać, a najlepszym miejscem do zadawania pytań jest internet! Tak też właśnie zrobił Detektyw. Zaczął pytać... Szkoda tylko, że w miejscu kompletnie do tego nieodpowiednim... Pytany przez internetowych znajomych, dlaczego nie spyta na jakimś forum gsm, odpowiadał z dumą, że nie chce tracić czasu na rejestrację. Widać było, że fora takie jednak przegląda, gdyż po pewnym czasie na mój profil przyszła wiadomość(priv) z prośbą o pomoc. Wątpię w to, bym napisał w tamtym siedlisku cokolwiek, co potwierdziłoby moje powiązania z tym tematem, toteż spytałem, dlaczego niby miałbym wiedzieć jak mu pomóc? Odpowiedź mnie powaliła. Okazało się, że Detektyw odwiedził kilkanaście podobnych do naszego for, a na jednym z nich spotkał kogoś, kto wydał się znajomy(faktycznie ciężko zauważyć mój styl...). Następnie porównał sposób w jaki piszę, a zamiłowanie do trzykropków go utwierdziło w przekonaniu, że znalazł właściwą osobę. Korespondencja z Detektywem była na prawdę ciekawa, jednak by nie robić prywaty nie przedstawię jej w całości, hehe.

Niby nic takiego, gdyby nie pewien szczegół: czy nie straciłby mniej czasu ba rejestrację niż na to "dochodzenie"?

PS. Teraz już może sobie ggadać nawet w drodze...
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 23:46   

Już nieraz spotkałem się z takimi ludźmi ;) . Takie zachowania są mega głupie, bo co za problem poświęcić minutę na rejestrację? Ale lepiej jest stracić kilka dni i pytać na forach nie przeznaczonych tematyce w jakiej szukamy odpowiedzi ;) .
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 11:51   

To chyba jakiś masochista. Znalezienie odpowiedzi u nas czy na jakimś innym forum zajęłoby mu max. 1. dzień. No cóż, jak to się mówi- są ludzie i taborety.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 12:49   

To 40 odwiedzeń mojego profilu mnie zaniepokoiło :mrgreen: A potem wszystko się, na szczęście wyjaśniło. Tylko to w jaki sposób on doszedł, że to ja jestem jest godny podziwu, zwłaszcza, że na tamtym forum mój profil w ogóle nie jest do TEGO podobny :razz:

SZACUN!
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>