GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: galaxy, i5700, monte, s5620

Monte S5620 a Galaxy I5700
Autor Wiadomość
byku127 
Nowy(a) na forum


Wiek: 32
Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1
  Wysłany: Nie Maj 23, 2010 12:39   Monte S5620 a Galaxy I5700

Witam chcę kupić nowy telefon zdecydowałem się na Monte S5620 lecz później znalazłem jeszcze Galaxy I5700 i jestem w kropce od 3 dni nic tylko czytam na ich temat.

Wszyscy twierdzą że Galaxy jest 1000 razy lepszy od Monte przez swój system "Android" lecz czytałem też że nie posiada np. zwykłego kalendarza (który jest dla mnie bardo ważny) tylko jakiś od googli przy którym trzeba łączyć się z netem.
Czy też zapewne wszystkim znany problem z przesyłaniem plików przez bluetootha który PODOBNO został rozwiązany w Androidzie 2.1 podkreśliłem "podobno" dlatego że niektórzy twierdzą że problem nadal istnieje.

Może doradzicie mi którego wybrać. Na telefonie będę głównie pisał sms'y, słuchał muzyki (przez słuchawki), czasami jakaś gra czy surfowanie po internecie. Wymagam też żeby wyświetlacz dotykowy sprawował się dobrze i oczywiście żeby nie było "zwiech".

Nie wiem czy jest sens na moje potrzeby wydawać więcej na Galaxy chociaż powiem szczerze że kusi mnie żeby właśnie Galaxy kupić :P

I jeszcze jedno pytanie może trochę głupie ale nie znam się na takich rzeczach :P Czy Galaxy będzie można darmowo aktualizować do kolejnych wersji Androida czy tylko do 2.1 ?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 19:16   

byku127 - problem z bluetoothem według Google został rozwiązany z aktualizacją.
Kalendarz na pewno da się znaleźć.

Który wybrać... Jeśli stawiasz na muzykę i czasami internet to weź Monte który posiada lepszy wyświetlacz niż Galaxy, bo jest to wyświetlacz pojemnościowy czyli wystarczy muśnięcie palcem, aby ekran wyczuł dotyk, a w galaxy działa on na zasadzie nacisku.

Jeśli nie wymagasz zbyt wiele od telefonu to niema co przepłacać i bierz Monte, jeśli jednak zależy Ci na bardzo wygodnym korzystaniu z internetu, ale słabszej jakości odtwarzanej muzyce to Galaxy.

Czy będzie można zależy od googla.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>