GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 505, czy, gt, lg, monte, s5620, samsung

samsung monte s5620 czy lg gt 505?
Autor Wiadomość
Wiola 
Nowy(a) na forum


Telefon: Nokia 6300
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 20:42   samsung monte s5620 czy lg gt 505?

Witam,
tak jak w temacie zastanawiam się nad tymi dwoma modelami telefonów.Przedłużam właśnie umowę i wydaje mi się że są to dwa najsensowniejsze telefony w niewygórowanych cenach.Gdyby w tej sieci oferowano Omnie Lite to na pewno bym się nie zastanawiała no ale to tylko Orange :lol: No więc wracając do tych telefonów czytałam trochę opinii na ich temat i nie jestem do końca zdecydowana.Mój facet twierdzi, że lepszy będzie samsung bo on nie jest do końca przekonany do lg. No ale jego argumentacja mnie nie przekonuję bo sam nigdy nie miał telefonu lg więc doświadczenia nie ma żadnego.Nie wiem czy warto kupić droższego lg czy spokojnie samsung wystarczy.Zależy mi na dobrym wifi, w miarę dobrym aparacie (a czytałam że niby lg ma 5 mpix i lampę ale zdjęć nie robi rewelacyjnych - chociaż nie wiem jak to wygląda w porównaniu z monte), obsługę plików office, pdf. , czasami na słuchaniu muzyki bądź oglądaniu filmów na nudnym wykładzie :roll: ,ogólnie w miarę wygodnym użytkowaniu :mrgreen:
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 23:37   

Samsung Monte ma lepszy wyświetlacz, bo wykonany w technologii pojemnościowej czyli takiej jak iPhone.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 12:24   

Dokładnie. Monte jest o niebo lepszy, LG jako firma się dopiero rozkręca.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Wiola 
Nowy(a) na forum


Telefon: Nokia 6300
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 21:45   

Jakoś nie jestem do końca zdecydowana i przekonana.Miałam oba telefony w ręce i Monte wydał mi się taki tandetny.Lg wyglądał na telefon stabilniejszy. No ale może to pozory. Niestety nie miałam możliwości włączenia tych telefonów tak żeby zobaczyć jak prezentuję się w środku :sad:
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 11:47   

Tandetny?? Co jak co ale monte nie wygląda na tandetny telefon. A swoim wyświetlaczem bije na głowę większość telefonów dotykowych również tych z wyższej półki.
LG również jest w porządku, ale ma oporowy wyświetlacz który jest gorszy bo reaguje na nacisk, a nie na dotyk.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Wiola 
Nowy(a) na forum


Telefon: Nokia 6300
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 13:11   

Może źle się wyraziła.Chodziło mi raczej o tą srebrną farbę z boku i z przodu.Mam uraz do takich elementów bo boję się że będą odpryski i sreberko będzie się ścierać.Teraz mam nokie 6300 i już miałam dwa razy wymienianą klawiaturę bo wszystko się ścierało. Poza tym tak samo było w Samsungu SGH-J700 .Wiem, że nie ma co porównywać tych dwóch modeli samsungów.Mam tylko nadzieje, że poprawili się w tej kwestii.

Prawdę mówiąc szala przechyla się na Monte i chyba go kupię :razz: W lg odstrasza mnie ten brak możliwości tworzenia swoich folderów (jak wynika z opinii posiadaczy). Poza tym jak kupię monte i mi się nie spodoba będę miała na kogo zwalić winę. :mrgreen: (żartuję oczywiście)

Zobaczymy, na pewno pochwalę się swoim zakupem :lol:
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 16:44   

W razie czego szybko uda Ci się go sprzedać, monte jest pożądanym telefonem.

Ale nie będziesz narzekać, jestem pewien.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 17:08   

Może tobie go sprzeda, szefie :wink: Wszak polowałeś na ten telefon.

A tak na serio, to nie będziesz chciała go sprzedawać, uwierz nam.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>