GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: karte, na, oferty

Przesunięty przez: halohalo
Wto Kwi 26, 2016 16:14
oferty na karte?
Autor Wiadomość
mateuszBBB
Bywa na forum


Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 55
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 16:04   oferty na karte?

witam, czy mozecie polecic jakieś atrakcyjne oferty prepaidowe, przyznam szczerze ,ze więcej smsuje niż rozmawiam. Przegladalam strony operatorow, ale nie zawsze jest podana informacje z jakimi innymi pakietami można laczyc oferte, stad moje pytanie- które pakiety są godne uwagi?
 
     
haloxavi
Gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 540
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 14:26   

W TT mam m.in. Godziny za grosze po 99 groszy za godzinę rozmowy, smsy po groszu i numerki za grosze - 3gr za minutę w sieci. To tylko kilka przykładów, ale jest tego o wiele więcej.
 
     
Gina 
Lubi porozmawiać na forum


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 220
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 20:58   

W TT i Heyah są podwójne doładowania. Podwajając największe doładowanie dostaje się w zasadzie drugie gratis - 2 razy więcej kasy do wykorzystania na wszystkie usługi, daje rade na kilka dobrych miesięcy :)
 
     
harnas 
Bywa na forum


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 73
Wysłany: Sob Cze 12, 2010 21:13   Re: oferty na karte?

mateuszBBB napisał/a:
witam, czy mozecie polecic jakieś atrakcyjne oferty prepaidowe, przyznam szczerze ,ze więcej smsuje niż rozmawiam. Przegladalam strony operatorow, ale nie zawsze jest podana informacje z jakimi innymi pakietami można laczyc oferte, stad moje pytanie- które pakiety są godne uwagi?


Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. TT ma podwójne doładowania (100% kwoty doładowania gratis, do wykorzystania na wszystkie usługi), pakiet 1000 minut w sieci za 6 zł, nielimitowany dostęp do neta za 9zł/miesiąc, pakiet smsów wymiennych na mmsy za 6 zł/miesiąc. Moim zdaniem to jedna z lepszych ofert, ale wszystko zależy od twojego profilu dzwonienia.
 
     
Quest-GSM
Bywa na forum



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 66
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 20:23   

Pakiet 1000 minut w sieci rzeczywiście jest bardzo atrakcyjny,natomiast gorzej wychodzi jeżeli dzwonisz poza nią-podobnie jest w Simplusie. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i od tego czy dzwonisz głównie w sieci czy poza nią.
 
     
Cyklopek 
Nowy(a) na forum


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lut 2016
Posty: 16
Wysłany: Pon Lut 22, 2016 12:29   Re: oferty na karte?

mateuszBBB napisał/a:
witam, czy mozecie polecic jakieś atrakcyjne oferty prepaidowe, przyznam szczerze ,ze więcej smsuje niż rozmawiam. Przegladalam strony operatorow, ale nie zawsze jest podana informacje z jakimi innymi pakietami można laczyc oferte, stad moje pytanie- które pakiety są godne uwagi?



mój chłopak ma jeszcze karte cały czas swoją pierwsza orange pop ( dawna idea) i jest zadowolony ;)
 
     
Krzywy dubliner
Nowy(a) na forum


Dołączył: 22 Kwi 2016
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 22, 2016 10:33   

Ogarnij ofertę nju moblie bo jest to wg mnie jedna z najlepszych ofert na kartę teraz.
 
     
faraonpl 
Nowy(a) na forum


Wiek: 63
Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 12, 2016 09:03   

Miałem już telefonu u kilku różnych operatorów, oczywiście przenosząc do każdego z nich ten sam numer i na ten moment wybrałem ofertę bez limitu w Orange. Za 25 złotych mogę dzwonić do wszystkich sieci bez obaw o koszty, a właśnie na tym mi najbardziej zależy. To ciekawe, że telefony na kartę mają dużo korzystniejsze warunki od abonementu :shock:
 
     
Zefiryna 
Nowy(a) na forum


Wiek: 26
Dołączyła: 18 Maj 2016
Posty: 2
Wysłany: Śro Maj 18, 2016 22:01   

Aktualnie mam w Red Bull mobile i jestem zadowolona.
 
     
katalonia
Nowy(a) na forum



Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 2
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 10:06   

ja mam w Play i tez jestem zadowolona. maja tam różne ciekawe oferty w zaleznosci od oczekiwań
 
     
jasiekkasiek
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 17
Wysłany: Czw Paź 27, 2016 12:42   

Hej hej! Podepnę się! Słuchajcie, kończy mi się umowa abonamentowa i nie wiem czy lepiej wziąć kolejny abonament czy raczej ofertę na kartę. Dodam, że planuję kupić huawei p9, w abonamencie lub oddzielnie. Pomożecie? Bo jeśli mam być szczery, średnio orientuję się w temacie.
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Czw Paź 27, 2016 19:00   

A jaki jest profil korzystanie z usług telefonicznych ?
Tzn ile wydzwaniasz minut?
Czy są miesiące że mniej korzystasz z telefonu?
Czy i ile korzystasz z internetu?
 
     
jasiekkasiek
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 17
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 13:09   

Dzwonię dość często, z telefonu korzystam dużo, natomiast nie używam go do gier i tego typu spraw. Internet też jest grany często :)
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Śro Lis 02, 2016 16:17   

Nju http://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte nielimitowane komurki ,sms i mms 1 10 gb 29 zł i kupowanie pakietów.
lub Premium Mobile https://www.premiummobile.pl/abonament-freedom1/ No limit komurki ,nolimit sms i 5 gb 19,90

lub jeśli masz usługi stacjonarne w orange http://www.orange.pl/kid,...04,article.html to abo za 39,99 zł (rok bezpłatnie) komurki no limit,sms no limit i 5 gb
 
     
jasiekkasiek
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 17
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 10:07   

Czyli mówisz, że lepiej jednak celować w kartę?
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>