GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: pomocy, potrzebuje, telefonu, wymianie

Potrzebuje pomocy w wymianie telefonu
Autor Wiadomość
karboch
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 11:28   Potrzebuje pomocy w wymianie telefonu

Wiatm!

Zamierzam w najbliższym czasie zmienić telefon. Chciałbym żeby miał wi-fi, gps, dobry aparat, trochę bajerów i duży wyświetlacz. Na telefon mogę przeznaczyć jakies 600zł.
czekam na waszą pomoc.
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 17:22   

Dotykowy czy nie?
Jeśli dotyk to całkiem dobrą propozycją będzie LG GT500, ma wszystko czego wymagasz i jest naprawdę dobry.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 17:26   

DO tekiej ceny na pewno znajdziesz Nokie N95. Tylko, że tak: WiFI ma, tylko ma słabą antenę, GPS ma, ale ma też słaba antenę i długo łapie fixa. A poza tym ma słaba baterię (max. 3 godziny używania GPS-u).
Możesz poszukać N82. Myślę, że powinieneś znaleźć do tej ceny. Tylko problemem jest niezbyt wygodna klawiatura i schodząca po pewnym czasie farba z telefonu.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
karboch
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Śro Sty 06, 2010 07:18   

wolalbym zeby to nie byl dotykowy.
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Śro Sty 06, 2010 16:53   

Nowy, czy używany. Ja brałbym n82, ale faktycznie; patrząc na jej klawiaturę można zwątpić... Ew. moją 6220 Classic, dostaniesz za 600zł bez problemów, ale nie ma wi-fi. Pozatym GPS'a w telefonie raczej dobrego nie znajdziesz, nawet nokia navigator, co to ją tak namiętnie reklamowali, miała problemy z fixem; trwało to wcale nie szybciej niż w mojej. N95 polecam mimo wszystko, choć to w dużej mierze niedopracowany telefon, da się do kilku jego niedogodności przyzwyczaić.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
karboch
Nowy(a) na forum


Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 06:43   

właśnie rozglądam się za nokią N82, ma gps i wi-fi.po dłuższym zastanowieniu się nie chciałbym brać ze sliderem, ponieważ w lato bede pracował w kurzu i trochę szkoda byłoby go zniszczyć.co myślicie o N82?dobry model?głównie wi-fi mnie interesuje.gps mam samochodowy.
 
     
ardsdz 
Aktywnie działa na forum
Gothic Metal Growl



Telefon: Samsung Omnia Lite
Sieć GSM: Play
Internet: PlayOnline
Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 912
Skąd: Sieradz
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 14:15   

Wi-fi w dużej mierze zależy od źródła, nie ma przeważnie problemów ze słabym wi-fi w telefonie, ludzie dobrze wypowiadają się o n82, wkurza tylko beznadziejna klawiaturka. Sam kiedyś rozważałem zakup tego modelu, więc mogę go polecić. Co do GPS'a- to nie jest firmowy GPS, Pentagrama dajmy na to, jasne że będzie gorszy od urządzeń skonstruowanych w tym konkretnym celu, ja nie nastawiałbym się na twym miejscu, że będziesz dobrze koordynował go z samochodem, gdyż bez połączenia z internetem będzie problem z niektórymi funkcjami(wyszukiwanie drogi, która nie zawsze będzie zgodna z tą w plenerze, czy różnorakie scieżki), ale można to poprawić ściągając mapy, wykupując licencje itd. Ale GPS w telefonach to raczej gadżet niż przedmiot do profesjonalnego użytkownia.
_________________
Qualis vita, et mors ita...

Hate ... is what I feel
Fear ... deep in me
Death ... so cold and quiet
Love ... will never die
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 20:34   

W n82 ta klawiatura to prawdziwy niewypał... Jakiś czas temu z czystej ciekawości sprawdziłem jak się ją obsługuje... Na dłużą metę palce od pisania smsów czy też ogólnie obsługi telefonu będą boleć...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 17:39   

Gdyby w N82 była taka klawiatura jak w E51, albo E51, to by był telefon-marzenie... Ale co wbudowanych odbiorników GPS i WiFi, to są całkiem dobre (na zimno N82 łapie fix w max. 2min przy niekorzystnych warunkach).
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>