GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ipla, sport

IPLA 2 SPORT
Autor Wiadomość
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Paź 04, 2009 17:34   IPLA 2 SPORT

Testuję nowa wersję ipla


Dostałem możliwość przetestowania programu IPLA2, jako VIP TESTER od 121PR.
Zaraz pewnie pomyślicie łeee pewnie lipa jak i poprzednia ipla.
Ale muszę Was zdziwić!! Nowa IPLA raz, że prezentuje się bardzo dobrze (choć złota obramówka w wersji VIP trochę nie pasuje), a dwa, że bardzo dobrze i płynnie działa!
Instalacja IPLA2 jest dziecinnie prosta, każdy bez problemu sam ją zainstaluje.
IPLA2 nie daje nam dużych możliwości w zmienianiu ustawień, ale może to i lepiej bo nikt nie namiesza w niej tak aby przestała działać ;) .
Trochę nie pasuje mi tam przycisk STOP którego nie mogłem znaleźć podczas oglądania audycji na żywo, według mnie powinien on mieć kolor czerwony aby rzucał się w oczy i wiadomo było gdzie kliknąć aby zatrzymać.
No ale to mały mankament.
Drugą wadą jaką zauważyłem jest to, że po jednokrotnym kliknięciu obrazu ten się powiększa, lub zmniejsza, myślę, że lepiej byłoby gdyby trzeba byłoby kliknąć dwa razy.
W kwestii technicznej programu nie można mu chyba nic więcej zarzucić.

O wyglądzie i wadach ze strony wizualnej narazie tyle. W następnych postach postaram się przedstawić możliwości IPLI2 w odtwarzaniu tansmisji na żywo, jakości dźwięku i obrazu oraz wiele innych.

Tu macie mały filmik reklamowy IPLA SPORT
http://www.youtube.com/watch?v=vz7cZg3t_y0

A program można pobrać stąd:
http://www.ipla.pl

Jeśli macie pytania to piszcie, chętnie odpowiem!
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
radzik123 
Nowy(a) na forum


Telefon: Samsung U600
Sieć GSM: orange
Internet: neostrada
Komunikator: brak
Wiek: 38
Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 17:42   

ja tez testuje ipla2 tez jako vip podoba mi sie to ze gdybym nie miał telewizora albo niektórych programow to w ipla mozna sobie obejrzec mecze w dobrej jakości i z dobrym dzwiekiem szata graficzna jest ładna. program według mnie bardzo pozytywny ciekawe jak to za granica sie sprawuje musze podesłać znajomemu to sobie obejrzymy cos razem bo wiem ze on nie ma w irlandii polskiej telewizji i czasem narzeka ze nie moze sobie obejrzec polskich programow ipla bedzie dla niego
 
     
jarek38 
Lubi porozmawiać na forum


Telefon: Huawei P10 lite
Sieć GSM: Orange (abonament)
Internet: Neostrada
Komunikator: GG,AQQ,TLEN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 158
Skąd: wilkowice
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 17:50   

a czy ta ipla jest bezpłatna czy trzeba zapłacić aby oglądać np sport?
 
     
lukaszde
Nowy(a) na forum


Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 2
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 20:22   

ipla jest bezpłatna, można ją pobrać z www.ipla.pl. Konto VIP jest płatne - umożliwia ono np oglądanie materiałów w wysokiej jakości i dostępy do dodatkowych treści. Pewnie ziomiwan jeszcze coś o tym napisze;)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 23:13   

Póki co napiszę o błędzie jaki powoduje IPLA2 w systemie windows xp.
Otóż gdy uruchomiony jest w tle tenże program to nawiązuje się konflikt między zainstalowanymi kodekami w systemie, a programem IPLA2, objawia się to tym, iż podczas włączania filmu np. BestPlayer-em lub AllPlayer-em i włączeniu opcji Pełny ekran- nie widzimy obrazu, robi się on czarny, głos jest ale nic więcej. Sprawdzane na K-lite codec pack oraz innych których nazw nie pamiętam.

lradzik123- póki co mamy mało programów do wyboru jeśli chcemy pooglądać telewizję, no ale zapewne z biegiem czasu zacznie się powiększać i będą tam kanały ogólnodostępne jak tvp1, tvp2, polsat, tvn itp. Wtedy będzie można nazwać Iplę programem idealnym, choć nie.. dopiero gdy będzie mogła korzystać z baz youtube będzie programem idealnym ;) .

Jakość obrazu podczas oglądania audycji na żywo- hmm nie jest źle, ale nie jest też najlepiej, niekiedy widać piksele co troszkę psuje przyjemność z oglądania, ale trzeba brać pod uwagę łącza internetowe w polskich domach które nie są najszybsze, a IPLA2 radzi sobie na nich wyśmienicie!!
Na swoim łączu 1mb (w dzień 1, w nocy 4mb) nie zauważyłem żadnej przycinki programu na żywo czy też oglądania np. serialu władcy móch, świetnie rozwiązane buforowanie plików.
Jakość dźwięku- tu miłe zaskoczenie, czysty i wyraźny dźwięk co jest bardzo ważne w tego typu programach, bo coż za przyjemność oglądać mecz nie słysząc wyraźnych komentarzy czy okrzyków kibiców.

Podział na kategorie w programie IPLA jest bardzo dobrze rozwiązany, wszystko widać bez zbędnego szukania np.
Chcemy jakiś serial? Niema problemu! Wybieramy zakładkę WIDEO i mamy seriale!
Chcemy obejrzeć wiadomości? Niema problemu! Wybieramy zakładkę KANAŁY i mamy co chcemy ;) . Bardzo przejrzyście rozwiązane są te zakładki co tylko zachęca do dalszego korzystania z tego programu.

Oglądanie audycji sportowych na żywo to prawdziwa gratka dla każdego fana sportu, czy to piłki nożnej, czy siatkówki. Ile razy mamy problem z obejrzeniem meczu bo narzeczona czy też mama ogląda swój serial?? Teraz to nie problem! Wystarczą dwa kliknięcia i mamy swój mecz na żywo i bez nerwów!
Każdy kibic powinien zaopatrzyć się w ten program bo naprawdę warto, nic nie tracimy, a tylko zyskujemy.

W IPLA2 mamy możliwość dodania do listy swoich znajomych którzy używają tego programu, możemy z nimi porozmawiać, polecić dany program.
Można utworzyć swoją playlistę.
Pogadać na "czacie" uzyskać pomoc techniczną.

Można powiedzieć "wszystko w jednym miejscu".

Jak widać IPLA2 ma swoje plusy i minusy, a minusy pewnie wynikają z tego, że to jeszcze wersja beta, a w wersji finalnej zapewne będzie cud miód orzeszki ;) .

Podsumowując. Program IPLA2 jest idealny dla każdego kto nie zawsze ma dostęp do telewizora aby obejrzeć mecz czy też wiadomości, a nawet i dla tych którzy szukają swoich ulubionych polskich seriali które mają na wyciągnięcie ręki w programie ipla.
Radzi sobie dobrze nawet na wolnych łączach.
Ma drobne wady z którymi napewno jeszcze sobie poradzą programiści.
Ale naprawdę POLECAM TEN PROGRAMIK!

jarek38- jest bezpłatna, ale posiada konta VIP które są płatne i dają większe możliwości.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 22:17   

Dzięki za recenzje ziomiwan. Za Twoją namową ściągnąłem ipla 2 i naprawdę program 1 klasa. Bardzo fajnie wszystko wygląda, intuicyjnie sie wszystko obsługuje. Baaaardzo wielka biblioteka materiałów z serialami, programami od pierwszego odcinka. Z wypiekami na twarzy oglądałem 1,2,3 odcinek Włatców móch hehe. Wszystko się szybko buforuje, nie przerywa. Teraz muszę poczekać na kolejny tydzień i obejrzę sobie meczyk real - milan, który będzie w ipla transmitowany to wypowiem sie też o sporcie:)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 13:02   

A co do kont VIP to kosztować one będą

Na 30dni
-19 zł + VAT płatność sms

-14 zł płatność przelew/karta
(moim zdaniem troszkę za dużo... Max 10zł w końcu, aż tak rozbudowana biblioteka mediów nie jest)

Na 90dni
28 zł płatność przelew/karta
(no to jest chyba najbardziej opłacalna forma. 3miesiące używania za 28zł, choć wątpię, że ktoś jednorazowo zapłaci tyle)

Na 365dni
84 zł płatność przelew/karta

(hmmm dość duża suma... Wątpię szczerze, że będzie rozchwytywana przez ludzi ale kto wie)

Szczerze powiedziawszy dla mnie to za drogo... Tak jak pisałem 10zł byłbym w stanie wydać na miesiąc oglądania programów w wysokiej rozdzielczości, choć trzeba przyznać, że wizja programu bez reklam jest kusząca nawet mimo tych pieniążków. Hmm zobaczymy ;) jak będą jakieś poważne rozgrywki to napewno sprawię sobie konto VIP ;) .

Czy jakiś inny program może konkurować z IPLA2?? Zdecydowanie nie. Żaden dostępny program nie daje nam takich możliwości jakie daje nam IPLA 2, bo w innych albo oglądamy coś co już było, albo jest to marnej jakości i nic niemal nie widać.
A IPLA2? Mało tego, że oglądamy mecze w świetnej jakości na żywo to jeszcze mamy dość dużą bibliotekę mediów które napewno będą rozszerzane w miarę rozwoju ipli.
Według mnie IPLA 2 ma przed sobą świetlaną przyszłość, bo jak pisałem żaden dostępny program tego typu nie może się z nią równać ani pod względem szaty graficznej, jak i działania czy dostępności materiałów wideo.
Jedynym konkurentem może być youtube.com jeśli będzie miał funkcję odtwarzania np. meczy na żywo, ale tego napewno mieć nie będzie więc ipla jest numero UNO.

Jeszcze raz szczerze polecam.
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
zmiksowany
Nowy(a) na forum


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 20:56   

a jak ktoś chciałby zobaczyć filmy reklamowe ipla to tu jeden z nich

http://www.youtube.com/watch?v=KHscv8fey9w

ipla pięknie wygląda:)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 22:37   

Hehe głupiutka dziewczynka ;) ale bardzo fajna :)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
masterkamil46 
Nowy(a) na forum
blog o telekom.



Telefon: Samsung u800
Sieć GSM: Plus
Internet: Orange Freedom
Komunikator: GG
Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 23
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 16:16   

Nom fajna fajna:)))
 
 
     
Mem 
Nowy(a) na forum


Telefon: Blackberry Kickstart
Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 10
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 10:24   

nie no jeśli chodzi o transmisje online to ipla przegrywa z veetle np, NFL w jakości tak idealnej, że kurczak z reklamy KFC wygląda jak żywy ;)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>