GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ktory, najlepszy, prepaid

Który pre-paid najlepszy?
Autor Wiadomość
Jagoda
Gość
Wysłany: Nie Mar 27, 2005 16:44   Który pre-paid najlepszy?

Cześć
Zastanawiam sie nad simplusem, ale jeszcze nie jestem pewna. Nic nie wiem np: o Heyah. Co byscie poradzili z ofert pre-paid?

Pozdrawiam
Jagódka
 
     
agarek
Gość
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 11:12   

Najlepsza jest Hejah :D Wajha została obniżona :D SMS po 3 gr. :D
 
     
Grześ
Gość
Wysłany: Pon Mar 28, 2005 11:46   

agarek napisał/a:
Najlepsza jest Hejah :D Wajha została obniżona :D SMS po 3 gr. :D


W simplusie w taryfie team 7, sms są po 1 gr brutto :!: :!: :!:
 
     
Gość

  Wysłany: Pią Kwi 08, 2005 17:48   

Dokładnie! Simplus team 7 najlepszy :!:
 
     
Bartas 
Nowy(a) na forum
ALIEN


Wiek: 41
Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 16
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 11:50   

hmmmm to chyba musisz wybrac pod wzgledem ile twoich znajomych lub do kogo naj czesciej piszesz w jakiej ma sieci i wtedy kupować tak ja zawsze wybieram
_________________
eeee.....ale ocho chodzi :D
 
 
     
Amelka
Gość
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 12:15   

Zdaje sie że w Jednej Idei na kartę jest teraz niezła oferta . Zestaw startowy jest teraz 50% taniej, czyli za jedyne 12,50 zł brutto!

Zdaje się że to najtaniej na rynku

"Za 12,50 zł dostaniesz aż 25 zł brutto do wykorzystania przez miesiąc od dnia aktywacji na rozmowy, SMS-y, MMS-y i inne usługi dostępne w Jednej Idei. To aż 33 minuty na rozmowy lub 125 SMS-ów, które będziesz mógl wysłać do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych."
 
     
Kazik
Gość
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 05:43   

Pop - SMS - 1 grosz, super oferta i super reklamy w TV :!: :D
 
     
Krzyś
Gość
Wysłany: Nie Lip 17, 2005 22:29   

Pop - zestaw startowy za 10 zł!!!!

Ciekawe kiedy bedą dawać za darmo :D
 
     
Robson
Gość
Wysłany: Nie Lip 17, 2005 22:48   

Niemniej jak słusznie chwali się Era:

"Oferty Tak Tak - "Happy Taniej" oraz "Pakiety Minut lub SMS-ów" - uznane zostały za najatrakcyjniejsze, w niezależnej analizie dziennika "Rzeczpospolita", dotyczącej aktualnych ofert "na kartę" polskich operatorów komórkowych.

Analizy dokonano z perspektywy klienta – użytkownika. Porównano przede wszystkim koszty związane z użytkowaniem poszczególnych taryf oraz dostępnych w nich pakietów minut i/lub SMS-ów.

Uwzględniono także wszelkiego rodzaju ograniczenia i obwarowania pojawiające się niejednokrotnie w niektórych - z pozoru atrakcyjnych - ofertach.
Według ”Rzeczpospolitej”: ,,Najlepszą konstrukcję, z punktu widzenia klienta, mają pakiety w Happy: można ich kupić, ile się chce, ten sam pakiet dotyczy rozmów i SMS, a na dodatek pakiety są w zasadzie wieczne (nie mają terminu ważności). (...) Taka konstrukcja powoduje, że tylko w Happy zawsze opłaca się mieć pakiet. W pozostałych taryfach trzeba się zastanowić, czy pakiet rzeczywiście przyniesie oszczędności."

Jak wynika z analizy, pakiety oferowane przez konkurencję mają tę wadę, że czas ich działania jest ograniczony. Po upływie terminu ważności niewykorzystana kwota przepada, co sprawia, że pakiety nie zawsze są opłacalne."

Tak więc dla mnie sprawa jest jasna :D
 
     
denis
Gość
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 20:40   

ja mam w simplusie, i nawet kilka miesięcy po termini nic mi nie przepada
 
     
gadacz 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 5
Skąd: wrocław
Wysłany: Nie Lis 06, 2005 15:22   

Czesc!
Ja polecam SIMplusa :D Jestem w Simplusie od pieciu lat (chyba;) ) i nie narzekam - w taryfie team 7 jest mozliwosc wybrania siedmui numerow w sieci do ktorych smsy sa po 1 groszu! :) - szczególowe cenniki sa na www.simplus.pl

A do tego wszystkiego jeszcze jest miasto plusa - www.miastoplusa.pl z darmowa bramka do sieci (bez ograniczen), ale ale jak chcesz wysylac do innych sieci to trzeba wykupic abonament (który i tak sie oplaca)

pozdrawiam
Łukasz :D
 
     
michal307 
Nowy(a) na forum
Mistrz



Wiek: 29
Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 13:19   

Ja osobiście polecam POP. Jestem w nim od dwóch lat i się cieszę. Z tego, że jak dzwonie na telefony stacjonarne, to mi zamiast ubywać z konta to przybywa!
_________________

 
 
     
RaZoR
Gość
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 22:49   

:evil: :evil: :evil: nic nie wiecie HEYAH jest najlepszy starter po piątalu i jest super :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D
 
     
kleo
Gość
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 16:51   

Heyah zdecydowanie 8)
 
     
telemaniak83
Lubi porozmawiać na forum


Dołączył: 13 Paź 2005
Posty: 119
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 11:03   

kleo napisał/a:
Heyah zdecydowanie 8)


Ludzie piszcie z uzasadnieniem!
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>