GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 6300, czy, l700, nokia, samsung

Nokia 6300 czy Samsung L700 ?
Autor Wiadomość
karat86
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 19:52   Nokia 6300 czy Samsung L700 ?

Witam. Mam problem z wyborem telefonu. Modele które mi się podobaja to Nokia 6300 i Samsung L700. W telefonie zalezy mi na solidnosci, w miare dobry aparacie do przystepnej ceny, stabilne oprogramowanie i widomo zeby sie mikro, głosnik i wyswietlacz nie psół bez powpdu (jak to bywa w SE ) muzyczny mnie nieinteresuje od tego jest moja mp4
Zalety Nokii 6300 to to ze telefon juz jest nieco na rynku i niesprawia wiekszych kłopotow ma standaryzowane menu typowo spotykane w nokiach, dla mnie plus bo uzywalem dlugo nokie, minusem jest, że bateria bardzo krótko trzyma. U znajomego 2-3 dni jak sie zacznie nim bawic to góra jeden dzien. Ja jestem przyzwyczajony do ładowania telefonu raz na 4-5dni... Opijie w necie dosc dobre jedynie narzekaja na baterie, male karty pamieci w zestwie i jakosc zdjec brak trybu macro (a fajnie by bylo gdyby byl, ale niekoniecznie)
Samsung L700 to dosc ciekawy model. Znajomy ma go miesiac i nie narzeka ale on jest malo wymagajacy po za tym czesto zmienia telefony. Plus jest taki ze mu trzyma bateria 4-5 dni co mi sie podoba. Aparat ma dosyc fajny (ogladalem zdjecia na kompie) Narzekania są odnosnie malych mozliwosci zmian wygladu, braku wygaszacza z godziną, niemoznosci ustawiania mp3 jako dzwonki (a to dziwne bo w opsie pisze ze sa dzwonki p3 ) Niewiem ja z stabilnościa oprogramowania

Dodam ze taka nokie w spradzownym komisie moge dostac za ok 300zł uzywana w dobrym stanie, malo rys tylko leciutkie tyl metalowy tez zadbany itd (3m gwarancji rozruchpwej) za ta sama cene moge dostać samsunga ale nowego z 12mc gwarancją i co tu wybrać ?? Bardziej bylem do nokki przekonany ale samsung mi sie tez podoba i opiie ostatnio o samsungach nie sa najgorsze
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 22:32   

Ja polecałbym Ci bardziej L700 według mnie dużo lepszy telefon od noki 6300 którą uważam za mało udany model nokii. Słaba jakość mp3, słabe jakościowo zdjęcia, słaba bateria i wiele innych wad.
L700- samsungi w większości mają to do siebie że nie da się w nich zmienić motywu ale za to mają wiele innych zalet, np. dobra jakość mp3, dobra jakość zdjęć, wytrzymałość, nie wieszają się, bateria trzyma długo itd itp. Mp3 możesz ustawić śmiało na dźwięk połączenia jedynie na sms masz dzwonki producenta które zawsze są fajne i każdy znajdzie sobie odpowiedni.
Brak wygaszacza z godziną to wada? Zawsze można jakikolwiek przycisk wcisnąć i mamy godzinę bez przypatrywania się jaka to godzina, poza tym dzięki temu bateria dłużej trzyma.
Dużo lepszy jest L700 od tej nokii.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 21:44   

W pełni zgadzam się z kolegą. 6300 jest jedną z gorszych Nokii, a L700 jest bardzo fajnym telefonem.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>