GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 6310i, nokia

Nokia 6310i
Autor Wiadomość
n3g0cj4t0r
Nowy(a) na forum
Maniak Nokii


Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Sty 30, 2009 15:25   Nokia 6310i

Witam!

Mam kilka pytań odnośnie wyżej wymienionego aparatu Nokia 6310i.
Jestem posiadaczem SE w580i, i szczerze mówiąc chce znów wrócić do telefonów Nokii.
Nie potrzebuje zbędnych "gówien", aparatu, mp3 itp., gdyż z aparatu nie korzystam, a do słuchania mam iPoda.
Tak więc najbardziej optymalnym wyborem dla mnie stała się owa nokia.
Prosze mi powiedzieć coś o tym modelu, mam na myśli, czy bateria trzyma rzeczywiście 7dni, jak z częściami do niej, czy często się psują, jakie są jej wady techniczne oraz jaką maxymalną cene mozna dać za taki używany telefonik, a także jak odróżnić chińszczyzne od oryginału.

Pozdrawiam!

PS Jeżeli ktoś ma na sprzedaż taką nokię to prosze o kontakt gg. 7664078, chętnie się zamienie lub kupie.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 11:42   

Witam serdecznie,
6310i jest bardzo dobrym telefonem..jednym z lepszych w historii Nokii ;)
..co do Twoich pytań..jeśli bateria jest Litowo-Polimerowa o dużej pojemności, to nawet przy częstym korzystaniu z telefonu, Nokiia wytrzymuje od 5 do 7dni bez ładowania :) :) :) ..jeśli chodzi o części..wszędzie jest ich sporo i nie ma problemu z dostaniem jakiegokolwiek elementu do tego medelu..telefonik jest praktycznie bezawaryjny..a jęsli już coś się dzieje, to są to podstawowe elementy, które się zużywają..membrana klawiatury, głośniczek, mikrofon, buzer itd. ogólnie części które są tanie :)
Osobiście nie widziałem w niej żadnej wady, ale to kwestia gustu użykownika i przyzyczajeń ;)
Co do ceny..wszystko zależy od stanu 6310i..szczerze..najbardziej byłbys zadowolony, gdybyś kupił sobie taki telefonik nowy - nie używany np. z jakiejś firmy, która robi porządki na swoich magazynach GSM..
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Buc 
Lubi porozmawiać na forum
Wielki, zły Buc



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 175
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 18:46   

Nokia 6310i jest bezapelacyjnie najlepszym modelem w historii marki. Bateria przy umiarkowanym użytkowaniu będzie trzymać ponad tydzień. Nowa około dwóch tygodni :)

Zgadzam się z przedmówcą, części są tanie i są dostępne, ja się za to spotkałem z awariami słuchawki bądź mikrofonu, a reszta - idealnie.

Jedyną wadą jest wysoka cena, czasem na Allegro znajdziesz nowe po porządkach magazynowych, bądź po odnowieniu.

Sam bym używał tego telefonu do dzisiaj, gdyby mi nie skradziono.

Pozdrawiam
_________________
Wielki, zły Buc
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>