GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: c702, czy, ku990, u800

C702, U800 czy KU990??
Autor Wiadomość
Pablo-ya 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 1
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 16:38   C702, U800 czy KU990??

Jak w temacie. Zamierzam kupić telefon w mixie play'a, po przejrzeniu oferty wybrałem ze względu na ceny wytypowałem SE C702, Samsunga U800 i LG KU990.

Chciałbym dowiedzieć się co nieco na temat tych telefonów po za specyfikacją, czyli funkcjonalność, wygoda, awaryjność, ogólnie jakość itp. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Zalety dla których wytypowałem te telefony to c702-GPS, U800-1gb pamięci wbudowanej i kolory w wyświetlaczu, LG-aparat, wyświetlacz, wideo.

P.S. Jak jest u nich z odtwarzaniem mp3??
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 19:03   

W U800 masz mp3 bardzo ładnie brzmiące z dość ładnym basem i soczystym wyświetlaczem, bateria przy intensywnym użytkowaniu wytrzymuje 2-3dni czyli nieźle.

W LG muzyka gra średnio choć nie najgorzej, wiele telefonów gra duuuużo gorzej od niego no ale nie powala na kolana jakością, do tego ma dotykowy wyświetlacz i to jest jedna z większych różnic między pozostałymi telefonami.
LG robi bardzo dobre zdjęcia i dobrej jakości filmy z tego co mówią jego użytkownicy, bateria trzyma w nim 2dni przy słuchaniu muzyki, robieniu zdjęć i kręceniu filmików czyli bardzo dobrze jak na taki telefon, ogólnie same dobre opinie o nim widziałem.

SE C702 podoba mi się ten telefon mimo tego że to se. Nic szczególnego nie mogę Ci o nim powiedzieć bo nie interesuję się tą marką ale kolega z forum napewno coś Ci o nim opowiem.
Według mnie jest to ciekawy telefon z fajnymi funkcjami tylko troszkę małym wyświetlaczem ale to nic takiego.

Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 16:53   

Co do C702 jest to jeden z fajniejszych Soniaków (chociaż nie wymieniłbym go za mojego K800i, bo jest między nimi zbyt mała różnica). Telefon ma dobry aparat 3.2MPix, bardzo fajnie gra i jest zrobiony z wytrzymalszych elementów (bo jest to telefon dla aktywnych, więc może przeżyć upadek). Ogólnie telefonik jest spoko i jego właśnie polecam ci najbardziej (chociaż reszta tez nie jest zła, ale jak na mój gust jest on najlepszy).
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>