GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, jest, mozliwosc, nokin70, przywrocenia, sms

czy jest mozliwosc przywrocenia sms z nokiN70
Autor Wiadomość
aga_82.26
Nowy(a) na forum


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 2
  Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 06:35   czy jest mozliwosc przywrocenia sms z nokiN70

witam. chciałabym sie dowiedzieć czy jest możliwość przywrócenia skasowanych sms-ów z nokii N70. SMSy raczej nie były zapisywane na karcie. po przeczytaniu były zaraz kasowane. zależy mi na ich odzyskaniu ale nie wiem jak to zrobić. Z góry dziękuje za udzielenie jakiejkolwiek informacji. pozdrawiam :grin:
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 07:23   

Witam serdecznie,
..niestety nie ma takiej mozliwości :( ..jeżeli usuwałas je regularnie, to juz nie wrócą.. :(
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 09:45   

Z telefonu nie odzyskasz skasowanych danych. Chyba że całość tzn telefon komputer czyta jako dodatkowy dysk przenośny to istnieje taka możliwość jednak odzyskać można wtedy pliki nie starsze niż tydzień. Odzyskiwanie plików z kart pamięci, dysków twardych robiłem już wielokrotnie z dobrym skutkiem tj. 99,9% odzyskanych plików, ale nigdy nie odzyskiwałem z telefonu. Jest to raczej nie możliwe.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Diorek
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 41
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 20:48   

jeżeli nie był zapisany na karcie pamięci - a sądzę, że na pewno nie, to niestety nie odzyskasz... chyba, że u operatora jakoś z bazy danych dostaniesz:P:P
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 15:36   

Diorek napisał/a:
u operatora jakoś z bazy danych dostaniesz:P:P

Też ciężko. Ja kiedyś potrzebowałam kilka smsów i nie dało się cofnąć. Od tego momentu po prostu są w skrzynce odbiorczej, te które są mi niepotrzebne, to kasuję co jakiś czas. U operatora ciężko odzyskać. Chyba że to jakaś ważna sprawa np. sądowa i potrzebujesz smsów jako dowód rzeczowy. Musisz mieć konkretny powód do tego, ponieważ wtedy każdy by sobie chciał odzyskiwać smsy bez powodu, albo bo ma takie "widzimisie".
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 18:13   

Nie sądzę aby operator podał Ci smsy z bazy danych... Wątpię że w ogóle je przechowują gdzieś... To są terabajty danych wszystkie smsy wysłane każdego dnia, tygodnia, miesiąca itd... Myślę że jeśli już to niedługo przebywają one w bazie danych operatora...
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>