GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: analogowej, linii, podlaczenie, tp

TP - podłączenie linii analogowej

Czy TP wywiązało się w terminie z umowy przyłączenia linii telefonicznej?
Tak, podłączyli linię w terminie
0%
 0%  [ 0 ]
Podłączyli, ale z opóźnieniem 1-3 miesięcznym
0%
 0%  [ 0 ]
Podłączyli, ale z opóźnieniem 4-6 miesięcznym
0%
 0%  [ 0 ]
Podłączyli, ale z opóźnieniem ponad 6 miesięcznym
0%
 0%  [ 0 ]
Nie podłączyli w ogóle
100%
 100%  [ 1 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 1

Autor Wiadomość
Piotrek 20 
Nowy(a) na forum
Piotrek


Wiek: 39
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 10
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 20:47   

Taką samą odpowiedz ja otrzymywałem brak warunków technicznych pomimo podpisanej umowy.a odszkodowania nie dostałem bo to wina moja że w takim punkcie mieszkam także walcz jeśli się ci uda napisz jak leci walka..Pozdrawiam
 
     
teamleader
Nowy(a) na forum


Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 2
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 10:44   

Witam
Pracuję na BL więc może się przydam. Jeśli chodzi o warunki techniczne to od razu powiem że może być ciężko, niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć (Doradcy na BL) ale jeśli chodzi o odszkodowanie to wystarczy zadzwonić na 9393 i złożyć reklamację chociaż je proponuję od razu skargę. Do momentu jak jednak nasi podwykonawcy zdecydują się podłączyć linię zapłacimy całość abonamentu w tym przypadku zdaję się że za plan tp 60 z tego co doczytałam. W razie dalszych pytań zapraszam na nowe forum poświęcone właśnie dla Was drodzy Klienci, pytajcie a postaram się pomóc lub poradzić co mówić w kontakcie z BL.
 
     
angina13
Nowy(a) na forum


Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 9
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 19:02   

Witam po długiej przerwie :)
Powiem Wam, że nie rozumiem TP.. nie potrafię logicznie wytłumaczyć ich działania.. na prawdę ;P

Złożyliśmy kolejną reklamację ;) że w związku z niedotrzymaniem terminu rozpoczęcia świadczenia usługi, zgodnie z umową, przysługuje nam 1/30 kwoty abonamentu za każdy dzień zwłoki.. no i dostaliśmy odpowiedź, że owszem, TP nie wywiązała się z umowy i wypłacą nam odszkodowanie. W odpowiedzi od TP kwota do wypłaty to 225zł. A do momentu podłączenia linii będą płacić za każdy miesiąc 50zł.

No komedia! Przecież nikt w zimie nie będzie chodził po słupach i linii podłączał! Więc do końca lutego (szacuję, że do tego czasu będzie zima ;) ) c.d. odszkodowania. Więc jakby policzyć, to za 8 miesięcy zwłoki nazbiera się 400zł!! Nie wiem ile kosztuje podłączenie linii, ale myślę, że trochę metrów by z tych czterech stówek było..

Ale.. skoro TP stać na takie "marnotrawstwo".. ja narzekać nie będę - aż tak bardzo ;)

Pozdrawiam i postaram się informować jak dalej potoczy się nasza przygoda z TP :roll:
 
     
Piotrek 20 
Nowy(a) na forum
Piotrek


Wiek: 39
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 10
Wysłany: Pon Lis 24, 2008 19:54   

Podziwiam za wytrzymałość w rozmowach z TP naprawdę.walcz dalej
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>