GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: bateria, dobrego, szukam, telefonu

Szukam dobrego telefonu (Bateria)!
Autor Wiadomość
Szklanka 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Śro Lip 16, 2008 19:17   Szukam dobrego telefonu (Bateria)!

Witam!
Otóż problem jest taki:
Nie jestem wymagającym użytkownikiem telefonów, nie chcę żadnych super bajerów, kolorów, kart pamięci itd, tylko żeby dało się wysyłać smsy, dzwonić no i żeby szybko w miarę to wszystko chodziło (bo taki np. Ericcson T290i to masakra...).
Obecnie używam Nokii 3310 i z samego telefonu jestem bardzo zadowolony (mam tam jakiegoś bajer-softa więc jest całkiem spoko), tyle że, ostatnio bateria zaczyna mi siadać i trzyma mi niecały jeden dzień przy bardzo częstym sms-owaniu, dzwonię rzadko, częściej piszę. Ostatnio pada już na tyle szybko że chcę to zmienić i zastanawiam się co robić:
- kupić baterię do Nokii 3310 (Na allegro są oryginalne li-ion za 45 zł)
- kupić Nokię 3510i (kolega polecił - podobno ma oszczędniejszy mechanizm sterujący baterią, a korzysta z tej powyższej), na allegro gdzieś za jakieś średnio 80 zł, ew. nówkę, która tam jest za 119zł
- kupić inny telefon - jaki? Nie chodzi o bajery, minimalne wymagania są takie, żeby to nie była całkiem antyczna cegła, coś w klimatach 3310 absolutniue mi odpowiada, nowsze też, pod warunkiem że bateria jest ok.
Co doradzicie?
Do dyspozycji mam jakieś 200zł w skrajnych przypadkach może nawet 300 (ale to już serio by musiała być inwestycja na dłużej)
Z tego co czytałem to każda nowa bateria będzie jako tako trzymać, ale po pół roku zacznie siadać. Czy da się kupić telefon, który będzie trzymał pełny jeden dzień lub dwa, przy naprawdę częstym pisaniu, przez długi czas?
Kolega próbował mi sprzedać mało używanego LG, mówił, że trzyma 5 dni. Przy moim użytkowaniu trzymał trochę ponad 1.
Czekam na porady, bo chciałbym tym razem kupić naprawdę dobrze trzymający telefon. Oszczędny i sprawny, najlepiej Nokia, ale może być cokolwiek innego :)
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 14:40   

Witam serdecznie,
..kup sobie baterię FooFa lub Forever do 3310. NIE kupuj bateri Li-Ionowej, bo to są najsłabsze baterie, tylko kup Li-Polimerowa..np. o pojemność 1250mAh Li-Pol. Gwarantuje Ci, że będzie najmarniej 3mać 4-5 dni przy ciągłym esemesowaniu ;) .
..a co do zakupu nowej Nokii..proponuje jakiś najtańszy i najprostszy model Nokii:
1100, 1600,2310, 2610 i będzie okej :) :) :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
krakersik
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 2
  Wysłany: Pią Lip 18, 2008 19:53   Telefon do dzwonienia... _Dobra bateria...

Witam wszystkich na tym forum!
Poszukuje telefony do 180 zł.
Więc powinien mieć (bez aparatu ponieważ za te pieniąze to tylko bajer:/) (mam SE K300i więc odpada):
-mp3
-długie wiadomości
Pozdrawiam
K_K01
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 20:25   

Witam serdecznie,
..a preferujesz jakieś konkretne marki czy jest Ci to obojętne ??
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
krakersik
Nowy(a) na forum


Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 2
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 20:45   

A co proponujesz?
 
     
Szklanka 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 22:00   

Hmm, to jak to w końcu jest, bo słyszałem, że nie warto kupować nieoryginalnej baterii. Tj właśnie wszelkich Foof, Forever, Best itp... Podobno tylko oryginał z Nokii opłaca się kupić...
Jak sądzicie? Czy ktoś używał baterii innych producentów niż Nokia i był zadowolony?
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lip 19, 2008 00:39   

Witam serdecznie,
..kto Ci nagadał takich bzdur ? Ja osobiscie używam od zawsze baterii FooFa lub Forevera i jestem mega zadowolony. Są tańsze od oryginałów i naprawdę śmigaja bardzo dobrze :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lip 19, 2008 00:40   

Witam serdecznie,
A jakiej firmy ma być to telefonik..Nokia, SE, Samsung - jakich telefonów używałeś do tej pory - jakiej firmy ??
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Szklanka 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Sob Lip 19, 2008 12:44   

Hmm na innych forach w necie takie coś znalazłem ;)
No cóż, w takim razie chyba rozważę kupno takiego Foofa, bo to wydatek 20 zł... ;)
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lip 19, 2008 12:48   

Witam serdecznie,
..naprawdę będziesz zadowolony, tylko kup baterie Li-Polimerową :) :) :)
..ma najlepszy skład chemiczny i najdłużej 3ma :) ..najlepiej o pojemności 1250mAh lub 1650mAh..
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>