GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 6220classic, czy, nokia, se, w760i

Nokia 6220Classic, czy SE W760i?
Autor Wiadomość
svarre
Nowy(a) na forum


Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 2
  Wysłany: Czw Lip 03, 2008 23:02   Nokia 6220Classic, czy SE W760i?

Witam, właściwie cały mój dylemat zawarty jest w tytule postu. Bardzo proszę o Wasze opinie o tych dwóch telefonach, abym mógł wybrać jeden z nich.
Z góry dzięki. Svarre.

Uzupełnienie:
Zastanawiam się nad tymi dwoma , ponieważ są one dostępne wraz z abonamentem , który chcę wykupić. Po telefonie oczekuję oczywiście normalnych funkcji, ale raczej dzwonię niż wysyłam SMSy, więc schowana klawiatura jest plusem dla SE, telefon będę używał w pracy, czasami w dość trudnym dla komórek środowisku(pył, piach, wilgoć, itp.). Dotychczas używałem SE i dawał radę, raz nawet go wyprałem w pralce, wysechł i działa. Ale SE mają problemy z joistickami, więc tutaj plus dla Nokii. OS jest oczywiście dużym plusem, ale do prac biurowych używam w pracy laptopa, fakt nie jest możliwe zabrać go ze sobą wszędzie, więc znów plus dla Nokii. Fajnie jest w podróży , czy też w pracy posłuchać muzyki, czy ebook'ów , no to zdaje się walkmany SE nadają się do tego najlepiej. ITP. ITD.
Takie właśnie dylematy mam ja Svarre. No i jeszcze ważne, może i najważniejsze to NIEZAWODNOŚĆ tego bardzo potrzebuję, i oczekuję po moim telefonie.
_________________
Nic nie boli tak jak życie.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lip 04, 2008 13:47   

Witam serdecznie,
Między tymi dwoma modelami, bez zastanowienia bierz 6220Classic. Dobry telefonik i o wiele mniej awaryjny niż ten SE. Nokia będzie niezawodna.. i to o wiele bardziej niż W760i.
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
svarre
Nowy(a) na forum


Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 2
Wysłany: Sob Lip 05, 2008 23:59   

Witam, podziękowania dla MaciaSS, za wykazane zainteresowanie i pomoc w wyborze.
Pytanie postawiłem na kilku forach i zdecydowanie, bo do zera zwyciężyła w tym porównaniu Nokia. Tak więc idąc za głosem ogółu decyduję się na Nokię.
Jeszcze raz dzięki.Svarre.
_________________
Nic nie boli tak jak życie.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 17:41   

Witam serdecznie,
Nie ma za co kolego :)
Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, to śmiało pisz na forum - na pewno ktoś Ci pomoże :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>