GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: ericsson, jaki, najlepszy, sony

Przesunięty przez: halohalo
Pią Maj 09, 2008 23:18
jaki sony ericsson najlepszy???
Autor Wiadomość
karmiska
Nowy(a) na forum


Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 11
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 20:33   jaki sony ericsson najlepszy???

Ktory se polecacie? a co sadzicie o K550i, W610i i W200i? Gdybym miala kupic to ktory z nich? a co myslicie o samsungach? Oplacaja sie? jesli tak to ktore modele?? Zaznaczam ze szukam telefonu na dluzej
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 22:41   

Witam!
SE odradzamy... A samsungi są jak najbardziej fajnymi i wartymi uwagi telefonami. Powiedz do jakiej kwoty a napewno coś znajdziemy :)
Pozdrawiam
 
 
     
worekowsa 
Nowy(a) na forum



Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 22
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 23:57   

Powiedzmy że ja sie wypowiem... w grudniu kupiłem sobie SE K800i i kilka tygodni temu wróciłem do mojej starej Motorolki. Widzę ze karmisce zależy na telefonie muzycznym? Domyślam się tego przez to iż wymieniła Se z serii W. Ja również bardziej poleciłbym Ci Samsunga niż przereklamowanego jak się na własnej skórze przekonałem Sony Ericssona.
Jeśli zdradzisz nam na czym Ci najbardziej zależy przy wyborze telefonu będzie nam łatwiej polecić Ci jakiś model :razz:
_________________
Alcatel OT 311 -> Motorola C651 -> Motorola V980 -> BenQ-Siemens C81 (mam do dziś) -> Motorola E398@E1 -> Sony Ericsson K800i@K810i (zakupu żałowałem) -> Motorola E398@E1 -> Nokia N73

Wniosek? Żaden z tych telefonów nie dorasta do pięt Motoroli E398.
 
     
karmiska
Nowy(a) na forum


Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 11
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 07:25   

tak szczerze to pisze w imieniu kolezanki :lol: wiem ze bardzo lubi se, i zastanawia sie nad tymi trzema wlasnie. chce je wziac w mixie. ale o samsungu tez mysli, to ktory samsung polecacie w takim razie?
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 11:48   

Jeżeli coś z SE, to dość fajnym jest SE K550i. Tata mojego chłopaka go ma, bawiłam się nim i jest ciekawym telefonem. Widziałam na własne oczy też W200i i szczerze go odradzam. Jest mocno przereklamowany. Mały jest, ale za to nieciekawy wyświetlacz. Odniosłam wrażenie, że blade kolory, słaby kontrast i muzyka także nie była rewelacyjna jak zapewniają w reklamach. Bateria też trzyma krótko. Ogólnie odradzam W200i, natomiast W610i nie widziałam na żywo, więc go nie ocenię.

Co do Samsunga, cholernie fajny jest E250. Podoba mi się ze wsględu na estetykę. Fonik wprost dla kobiety. Ładnie się prezentuje i praktycznie ma wszystko, czego potrzeba. Takie moje odczucie, ale to koleżanka podejmie decyzję. Warto by napisała, do czego ma jej ten telefon służyć. Pozdrawiam,
niedobradzidzia. :)
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
pepi 
Lubi porozmawiać na forum
użytkownik nieaktywny


Wiek: 54
Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 278
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 13:54   

Ja mam K550i i jestem zadowolona ;)
Telefon bardzo fajny sam w sobie.
I nawet wytrzymały :D wpadł mi do wanny i tylko głośnik się popsuł ;d
_________________
Użytkownik nieaktywny.
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 15:11   

pepi napisał/a:
I nawet wytrzymały wpadł mi do wanny i tylko głośnik się popsuł ;d

To szczególnie jest wytrzymały, a poza tym jak czytam forum, to te telefony przeżywają z Tobą szkołę życia.

PS. Pepi: my się przecież znamy z pewnego szkolnego forum, prawda? Stare dzieje, kiedy się wyszło z liceum, nie? Pozdrawiam,
niedobradzidzia. :)
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
karmiska
Nowy(a) na forum


Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 11
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 16:20   

kolezanka chce dobrego telefonu ktorym mozna sie pobawic posluchac muzyki i zeby byla jakas dobra klawiatura bo uwielbia pisac smsy...ogolnie maly i ladny...zastanawiam sie miedzy k550i a samsungiem j700..i najlepiej ze slownikiem t9 ale nie jest niezbedny :twisted:
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 17:48   

Witam serdecznie,
SE odpadają..są dość wadliwe, proponuje poszukać czegoś w Samsungach :)
A do jakiej kwoty szukacie telefonu ?
Pozdrawiam :cool:
  
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 19:24   

Jeśli do pisania smsów to napewno odpadają telefony SE, mam na myśli te z dziwnymi przyciskami na klawiaturze. Współczuje tym którzy dużo piszą i mają któryś z tych modeli... Odcisków na pacach można się dorobić jedynie.
W samsungach czegoś poszukamy może tylko właśnie powiedz do jakiej kwoty.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Nie Maj 11, 2008 21:32   

Zgadzam się z powyższymi opiniami co do SE, dlatego że sama miałam T230 i... masakra normalnie. Pisałam dużo smsów, klawisze nie dość, że małe, to jeszcze okrutnie twarde, że palce bolały. A nie wspomnę jak musiałam pisać zimą na mrozie bez rękawiczek bo z nimi to nie było w ogóle możliwości. Następny SE był T630. Telefonik naprawdę ładny z wyglądu, ale znowu klawiatura była twarda, natomiast klawisze już troszkę większe i lepiej się pisało aniżeli w T230. SE mają niewygodny T9. Przynajmniej mnie on się nie posobał. Jakiś taki niewygodny i utrudniony. Teraz jak mam Nokię, to wiem, że SE już nie dla mnie. Samsungi mają za to bardzo wygodne klawiaturki i z powodzeniem można pisać smsy. Jeżeli telefon ma służyć w większości do smsów, to Samsunga także polacam. Pozdrawiam,

niedobradzidzia. :)
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
XchmieluX 
Nowy(a) na forum


Wiek: 38
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 6
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 15:30   

to ja widac mam duzo szczescia :P w moim se k750 od 1.5 roku z powaznych awarii to tylko probemy z ladowaniem ( zlacza w telefonie od ladowarki nie zadobrze lacza.. ale latwo mozna samemu wymienic.. cena 2.5 na allegro + presylka ;) )... a tak to cacy smiga ;) i swoje juz tez przeszedl... mowiac szczerze w szkou jestem ze tak tutaj wszyscy najerzdzaja na soniaki :P

aa.. i nie mam problemow z aparatem, plyta glowna, softem, przyciskanie, joystickeim ani niczym takim.. wszyscho chodzi jak w nowym...
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 17:39   

Witam serdecznie,
..to faktycznie Ci się trafił ewenement ;)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
niedobradzidzia 
Lubi porozmawiać na forum



Telefon: Samsung i900 Omnia, Omnia HD
Sieć GSM: Orange
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Maj 2008
Posty: 169
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 13:11   

MaciaSS napisał/a:
Witam serdecznie,
..to faktycznie Ci się trafił ewenement
Pozdrawiam

Niekoniecznie bo mam znajomych kilku, którzy mają K750i są zadowoleni z niego, ale narzekają na jedyną rzecz, a mianowicie, że dzwonki grają za cicho, a tak poza tym nic się z nimi nie dzieje. Ogólnie nie mam przekonania do Sony Ericssonów, ale jak to woli :)
_________________
Samsung Omnia + Samsung Omnia HD i gitara gra :)
 
     
AkD
Nowy(a) na forum



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 5
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 16:15   

Sam miałem przez ok rok SE W900i i sprawował się idealnie, a i dzwonki o niebo lepsze (tj głośność i jakość) niż w telefonach "muzycznych" Nokii czy SE z innych serii niż Walkman :)
_________________
Zapraszam wszystkich do odwiedzania również PORTALU halohalo.pl ;)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>