GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: k530i, pomocy, problem, se

SE k530i - problem, pomocy.....
Autor Wiadomość
krupek12 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 9
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 14:14   SE k530i - problem, pomocy.....

witam.

Mam nadzieję, że ktoś będzie mógł pomóc na mój problem

Wrzuciłam sobie na kartę memory stick kilka gierek i załadowałam do telefonu. Gierki poinstalowałam, w katalogu "gry" na karcie. Pograłam trochę. Tych gierek było chyba 20.
Jakiś czas później doładowałam na kartę jeszcze 8 gierek, zainstalwoałam w podobny jak wyżej sposób, zagrałam kilka razy.
Minął jakiś czas od ostatniego grania w zainstalowane gry. W międyz czasie kilka razy rozładował mi się telefon. Po owym pewnym czasie(chyba tydzień minął) chciałam troche porać w zainstalowane wcześniej na karcie gry i zonk. Gry strasznie muliły, przycinały się lub w ogóle nie włączały. Stwierdziłam, że wyszyszczę kartę i wszystko od nowa zgram na nią i poinstaluje.
Tak tez zrobiłam.
po uruchomieniu karty w telefonie odkryłam, iż w katalogu "gry" na karcie są pozostałości po tych wcześniejszych. "zepsutych" grach. Próbowałam usuwać te pliki poprzez "więcej>usuń" i wyskakuje ciągle komunikat "operacja nie powiodła się". Próbowałam formatować kartę przez telefon i nic.

Pomocy, jak wywalić te śmieci z mojego telefonu???
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 17:53   

Witam serdecznie,
..podłącz się przez kabel i pogrzeb w różnych folderach telefonu..tam powiiny być gdzieś pozapisywane domyślnie wszystkie "resztki" i powinno być okej jak je wywalisz przez kompa :)
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
krupek12 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 9
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 16:55   

hm...
no i właśnie przecież to opisałam, chyba że trochę zamieszałam się w słowach

próbowałam kasować te resztki przez komórkę i nic,
podłączyłam kabel, wyczyściłam domyślne resztki i wszelkie rzeczy, które były związane z tymi grami i nic, pozostało 5 gier-resztek, których nie można skasować przez komórkę, nie pomaga czyszczenie domyślnych śmieci, bo więcej ich nie ma, formatowanie karty też nie pomaga,

no i jeszcze jedno, po podłączeniu telefonu kablem do komputera w trybie "transmisja plików" są widoczne tylko pliki z karty
po wyborze "tryb telefonu" widoczne są też katalogi założone w telefonie.

Przeszukałam wszystkie katalogi na telefonie i karcie i nadal pozostały mi gry-widma, w które ani zagrać, ani skasować ich nie można.
A i jeszcze jedno, udostępnianie ukrytych katalogów nic nie pomaga, ani na karcie, ani na telefonie nic więcej nie widać.
 
 
     
krupek12 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 9
  Wysłany: Czw Lis 20, 2008 16:29   

może nie koniecznie regulaminowo, ale jednak spróbuję

może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na rozwiązanie mojego problemu?


dodam, że jak podłączam telefon przez kabel i wybieram "tryb telefonu" to nie mam dostępnych żadnych danych tymczasowych telefonu. Jedyne dane tymczasowe jakie są dostępne to dane na karcie, jednak gdy je skasuję to nic to nie daje. Nadal są widoczne te pliki-widma. :sad:
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 22:11   

Może coś ma z softem?? Próbowałeś zmienić soft??
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
krupek12 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 9
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 09:47   

Nie, nie próbowAŁAM ;-)
na dobrą sprawę to nie bardzo nawet wiem jak się do tego zabrać, skąd pobrać, jak instalować...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 16:49   

Niestety, ale w tym przypadku pomaga jedynie instalacja softu. Nie da się tego inaczej zrobić.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 20:57   

Hehe przepraszam ale nie zauważyłem znaczka przy nicku ;) Wybacz mi o łaskawa Pani :D
A jak flashować wysyłam Ci na pw link do downloadu poradnika, bo właściciel tegoż poradnika nie pozwala na kopiowanie go na inne fora. W razie pytań pisz na forum.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>