To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Orange, Netia, Dialog i innni operatorzy stacjonarni. A także operatorzy VoIP. - Jak sprawdzic numer telefonu

wincenty01 - Czw Sty 25, 2007 12:12
Temat postu: Jak sprawdzic numer telefonu
Sprawa jest poważna.
Moja przyszła żona jest pielęgniarką. Wyjechała do pracy za granice i co jakiś czas dzwoni do domu. W między czasie zmieniłem
operatora oraz telefon i mam teraz pokazywane na wyświetlaczu numer dzwoniącej osoby. I tu się zaczyna dla mnie dramat bo dzwoni z
numeru 012 (kraków)....... Rozmawiałem już z nią kilka razy i próbowałem ja podejść jakoś ale niestety, bez rezultatów. Próbowałem także
sprawdzić ten numer poprzez internet-nie wiem czy są jakieś wyszukiwarki tego typu lub coś innego. Pobrałem sobie książkę
telefoniczną Warszawy oraz woj. mazowieckiego w notatniku - bo mozna w nich szukać po numerze telefonu, ale niestety nie ma
takiego numeru.
Jak ktoś z Was może zna sposób na sprawdzenie właściciela telefonu po numerze to bardzo bym prosił o pomoc.

andrzej_aps - Pią Maj 11, 2007 11:02

Nie dramatyzuj.
Rozwiązanie może być znacznie prostsze niż zakładasz :lol:
Wystarczy, że dzwoni do Ciebie poprzez jakiś komunikator, którego brama jest akurat w Krakowie i ........ masz odpowiedź. :lol:
A swoją drogą to jesteś mocno podejrzliwy :wink: co raczej marnie prorokuje waszej wspólnej przyszłości.

pzdr

PS A nie możesz jej zapytać wprost?

merro - Wto Lis 11, 2008 20:32

Piszesz że sprawdzałeś książke tel woj. mazowieckiego, co to ma do rzeczy skoro dzwoni z krakowa??
jesli jeszcze aktualne, chociaz w to wątpię, to mozesz zadzwonić na 118-913 i tam Ci sprawdzą co to za numer, ale podadzą Ci dane tylko jeśli będzie to firma. ew możesz poprosic kogos kto tam pracuje na tym dziale żeby to sprawdzil. podałbys ten numer tutaj albo na PW to mogę sprawdzic.. heh



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group