To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Iphon 6plus czy galaxy edge 6plus? Doradźcie

wedkarz91 - Nie Wrz 20, 2015 11:37
Temat postu: Iphon 6plus czy galaxy edge 6plus? Doradźcie
Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych telefonów. Od początku byłam zdecydowana na iphona 6+ złotego ale jak wczoraj zobaczyłam galaxy 6+ również złotego zaczęłam się wahać. Czy postawić na wytrzymałość iphona, mimo ze ten 6+ podobno wygina się w kieszeni, jego wspaniały wygląd? Czy wybrać o wiele lepsze parametry jakie oferuje nam galaxy i podobno ulepszona wytrzymałość, niestety jednak nie przekonuje mnie ten ekran po bokach… Problem w moim porównaniu leży przy jakości zdjęć, miałam możliwość w sklepie sprawdzenia jakie zdjęcia robi galaxy niestety nie mam porównania z iphonem, bo nigdzie nie można tego sprawdzić. Stad tez prośba do was ktoś miał do czynienia z iphonem 6+ i może podzielić się opinia o aparacie w tym modelu? Nie chce kupić kota w worku. Pozdrawiam
halohalo - Nie Wrz 20, 2015 21:30

Osobiście właśnie ze względu na parametry wybrałbym galaxy. Ale oba telefony są świetne, więc podejrzewam, ze ostatecznie w wielu przypadkach decyduje tylko sam subiektywny wybór zainteresowanego. Co do zagiętych bocznych krawędzi ekranu Samsunga to masz dzięki temu parę nowych funkcjonalności np: pulsowanie jak ktoś dzwoni a telefon jest odwrócony, powiadomienia o połączniach, smsach, zegar, infa z netu, pogodę itp. (można to kofigurować) a całość podobno jest tak sprytnie skonstruowana, że te krawędzie nie przeszkadzają w użytkowaniu smartfona :-)

Co do zdjęć to znalazłem porównanie na innej stronie, więc może ono pomoże podjąć Ci decyzję:
http://onetech.pl/iphone-...rownanie-zdjec/

Ps.
Jak zdecydujesz napisz i pochwal się ostatecznym wyborem :cool:

temasz - Nie Wrz 27, 2015 13:45

Galaxy, moim zdaniem lepszy. Na myśli mam parametry. Nie powinno być z nim zbyt wiele problemów.
serok - Pią Paź 02, 2015 11:22

Galaxy robi lepsze zdjęcia i to właśnie jego bym wybrał


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group