To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Zmiana treści sms

Kenorg - Pią Sie 22, 2014 20:35
Temat postu: Zmiana treści sms
Witam!

Mam pewien problem dotyczący błędnej treści sms. Dzisiaj rano moja dziewczyna dostała smsa z mojego numeru o treści która nie była napisana przeze mnie. Rzeczywiście pisałem do niej wiadomość o tej godzinie ale treśc była całkiem inna. Oboje jesteśmy w T-mobile. I teraz mam pytanie. Czy istnieje jakaś możliwość, że moja dziewczyna mogła dostać smsa od kogoś innego ale był zapisany pod moim numerem? Chodzi mi o możliwość, ze ktoś inny dostał moja treść wiadomości pod innym numerem a jeszcze inna wiadomość i od innej osoby trafiła pod moim numerem na telefon mojej dziewczyny. Szukałem już odp ale nie znalazłem nic ciekawego. Proszę o odp i z góry dziękuję
:)

Jeżeli ktoś nie zrozumiał o co mi chodzi to dołączam wiadomość z innego forum w podobnej sprawie. (niestety nikt nie udzielił tam odpowiedzi)

"wysłałem sms z mojego numeru w orange na inny numer również w orange ,mój sms nie doszedł pod właściwy numer lub zaginął (tego nie wiem ) ,ale w zamian osoba do której pisałem dostała inny sms nie napisany przeze mnie( nie wiadomo skąd ) ,o innej treści ,wysłany z mojego numeru
na moim telefonie jest treść wysłanego przeze mnie smsa ,a na jej zupełnie inna treść ,godzina i minuta jest identyczna
byłem w orange i nie byli mi w stanie udzielić jasnej odpowiedzi czy technicznie jest taka możliwość .może ktoś się z tym spotkał ,ja o czymś takim jeszcze się nie spotkałem

jarek38 - Nie Sie 24, 2014 12:49

Kenorg, Kiedyś była podobna awaria w pleyu ,było o tym głośno na forach więc pewnie jest możliwe .
Ja wczoraj miałem problem z "zaginięciem" smsa,kolega wysłał ska i go nima,widać mają szerszą awarie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group