To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp mobilny - internet komórkowy, LTE, WiFi, WiMAX... - OSTRZEGAM przed iPLUS !!! ŻENUJĄCY PRZYKŁAD

Maciek72 - Śro Paź 16, 2013 18:55
Temat postu: OSTRZEGAM przed iPLUS !!! ŻENUJĄCY PRZYKŁAD
Witam, jestem (niestety) użytkownikiem mobilnego Internetu w sieci PLUS (iPlus). Chciałbym niniejszym ostrzec wszystkich przed podpisaniem umowy z tym operatorem, ponieważ od prawie 3 tygodni przechodzę prawdziwą gehennę. Zawarłem umowę na dostęp mobilny z modemem. Umowa zawarta została na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej (mam firmę). Od prawie trzech tygodni NIE DA SIĘ FUNKCJONOWAĆ, ponieważ szybkość Internetu spadła poniżej wszelkich racjonalnych granic. PRZYKŁAD: strona popularnego portalu informacyjnego ładuje się pół minuty (wcześniej pół sekundy). Oczywiście nie wynika to z przekroczenia przyznanego mi limitu pobranych GB (potwierdzone u operatora). Powoduje to m. in. takie atrakcje, jak ściąganie poczty przez kilka/kilkanaście minut (kilka MB), całkowity brak dostępności do informacji umieszczanych na specjalistycznych serwerach (pliki PDF), ponieważ kilkunastominutowe oczekiwanie na otwarcie takiego pliku uważam za skandal.

TERAZ NAJLEPSZA CZĘŚĆ: operator sieci PLUS (iPLUS) od prawie trzech tygodni (miną w najbliższy piątek) NIE POTRAFI NAWET ZDIAGNOZOWAĆ PRZYCZYNY USTERKI. Pomimo tego, że stale piszę maile (dzwonić już nie mam siły, nic to nie daje), lekceważy mnie do granic możliwości. Nie podano mi nawet przybliżonego terminu usunięcia awarii!!!. MOje pytania są zbywane, odpowiedzi są wymijające, NIC SIĘ NIE DZIEJE, NIE DOSTAJĘ ŻADNYCH INFORMACJI.

NIE DOŚĆ, ŻE UMOWA NIE JEST REALIZOWANA, MUSZE WSTYDZIĆ SIĘ PRZED SWOIMI KLIENTAMI Z POWODU "BRAKU" DOSTĘPU DO INTERNETU W KRAJU W EUROPIE W XXI WIEKU. I TO WSZYSTKO POMIMO TEGO, ŻE W RZECZYWISTOŚCI PŁACĘ ZA TAKI DOSTĘP FIRMIE KTÓRA MA MI GO ZAPEWNIAĆ!!!

Dlatego PRZESTRZEGAM - NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU, PONIEWAŻ NA ŻADNĄ POMOC W RACJONALNYM CZASIE NIE MOŻNA LICZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KIEDY NAPISAŁEM ŻĄDANIE WSKAZANIA MI SPOSOBU (KONTAKTU) ORAZ WSKAZANIA TRYBU NATYCHMIASTOWEGO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZADZWONIŁA DO MNIE OSOBA, KTÓRA POWIEDZIAŁA, ŻE

"DZWONI W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA UMOWY" (NA 1,5 ROKU PRZED ZAKOŃCZENIEM),

CO BYŁO DLA MNIE W TAKIM SAMYM STOPNIU ŻENUJĄCE, KURIOZALNE, JAK I POZBAWIONE WSZELKIEGO SENSU.

CZY POMYŚLELIŚCIE ŻE ZNALAZŁEM SIĘ W PEWNYM CIEMNYM MIEJSCU????

TAK, TAK, TO WŁAŚNIE TAM PLUS MA SWOICH KLIENTÓW.

halohalo - Czw Paź 17, 2013 18:54

co prawda mam iPlusa bez abonamentu czyli na kartę ale ja osobiscie nie narzekam, wszystko śmiga bdb


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group