To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - DZWONKI W b2100 solid. POMOCY!!!

arko.koncept - Pon Lis 22, 2010 14:29
Temat postu: DZWONKI W b2100 solid. POMOCY!!!
WITAM. Przesiadłem się z noki e51 na b2100 solid i wszystko idzie wytrzymać ale nie potrafię ustawić dzwonka tak, żeby od pierwszych jego nutek grał głośno. Najpierw gra cicho a po chwili dopiero w takiej głośności jaką ma ustawioną. CHCĘ ABY OD PIERWSZEJ NUTY DZWONEK GRAŁ GŁOŚNO-JAK TO USTAWIĆ ??? Proszę o pomoc na gg: 1009333 będę wdzięczny. Pozdrawiam.
ziomiwan - Pon Lis 22, 2010 16:15

Jeśli uważasz, że dopisanie "POMOCY!!!" w temacie postu w czym pomoże to jesteś w błędzie.


W Menu- Ustawienia- Profile Telefonu- opcji SYGNALIZACJA POŁĄCZENIA wybierz Wibracja i Melodia, albo samo Melodia. I oczywiście zapisz.

Powinno być jak należy.

arko.koncept - Pon Lis 22, 2010 17:38

proponuję koledze uwagi pozostawić dla siebie, jeśli nie masz ochoty pomagać to nie pisz...

JEŚLI CHODZI O PORADĘ WYŻEJ WYMIENIONĄ TO STWIERDZAM, ŻE WYKONANIE POWYŻSZYCH FUNKCJI NIE POMOGŁO I NADAL TELEFON ZACHOWUJE SIĘ TAK SAMO...

ziomiwan - Pon Lis 22, 2010 18:54

Ja proponuję Ci się zastosować do tego co napisałem, bo następnym razem będzie kosz.

Napisz więc jakie masz opcje w wyżej wymienionych opcjach.

I nie pisz caps lockiem, bo poleci warn.

Pantor - Wto Mar 15, 2011 10:47

Co jak co, ale żeby nie wiedzieć jak dobrze ustawić dzwonek na telefon, przecież to w każdej instrukcji jest ;)
ziomiwan - Wto Mar 15, 2011 12:06

Instrukcji jak instrukcji, ale to wszystko jest intuicyjne ;) . Wchodzisz w ustawienia i szukasz odpowiedniej opcji ;) .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group