To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Monte S5620 a Galaxy I5700

byku127 - Nie Maj 23, 2010 13:39
Temat postu: Monte S5620 a Galaxy I5700
Witam chcę kupić nowy telefon zdecydowałem się na Monte S5620 lecz później znalazłem jeszcze Galaxy I5700 i jestem w kropce od 3 dni nic tylko czytam na ich temat.

Wszyscy twierdzą że Galaxy jest 1000 razy lepszy od Monte przez swój system "Android" lecz czytałem też że nie posiada np. zwykłego kalendarza (który jest dla mnie bardo ważny) tylko jakiś od googli przy którym trzeba łączyć się z netem.
Czy też zapewne wszystkim znany problem z przesyłaniem plików przez bluetootha który PODOBNO został rozwiązany w Androidzie 2.1 podkreśliłem "podobno" dlatego że niektórzy twierdzą że problem nadal istnieje.

Może doradzicie mi którego wybrać. Na telefonie będę głównie pisał sms'y, słuchał muzyki (przez słuchawki), czasami jakaś gra czy surfowanie po internecie. Wymagam też żeby wyświetlacz dotykowy sprawował się dobrze i oczywiście żeby nie było "zwiech".

Nie wiem czy jest sens na moje potrzeby wydawać więcej na Galaxy chociaż powiem szczerze że kusi mnie żeby właśnie Galaxy kupić :P

I jeszcze jedno pytanie może trochę głupie ale nie znam się na takich rzeczach :P Czy Galaxy będzie można darmowo aktualizować do kolejnych wersji Androida czy tylko do 2.1 ?

ziomiwan - Nie Maj 23, 2010 20:16

byku127 - problem z bluetoothem według Google został rozwiązany z aktualizacją.
Kalendarz na pewno da się znaleźć.

Który wybrać... Jeśli stawiasz na muzykę i czasami internet to weź Monte który posiada lepszy wyświetlacz niż Galaxy, bo jest to wyświetlacz pojemnościowy czyli wystarczy muśnięcie palcem, aby ekran wyczuł dotyk, a w galaxy działa on na zasadzie nacisku.

Jeśli nie wymagasz zbyt wiele od telefonu to niema co przepłacać i bierz Monte, jeśli jednak zależy Ci na bardzo wygodnym korzystaniu z internetu, ale słabszej jakości odtwarzanej muzyce to Galaxy.

Czy będzie można zależy od googla.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group