To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - oferty na karte?

mateuszBBB - Wto Mar 30, 2010 17:04
Temat postu: oferty na karte?
witam, czy mozecie polecic jakieś atrakcyjne oferty prepaidowe, przyznam szczerze ,ze więcej smsuje niż rozmawiam. Przegladalam strony operatorow, ale nie zawsze jest podana informacje z jakimi innymi pakietami można laczyc oferte, stad moje pytanie- które pakiety są godne uwagi?
haloxavi - Czw Kwi 01, 2010 15:26

W TT mam m.in. Godziny za grosze po 99 groszy za godzinę rozmowy, smsy po groszu i numerki za grosze - 3gr za minutę w sieci. To tylko kilka przykładów, ale jest tego o wiele więcej.
Gina - Pon Kwi 26, 2010 21:58

W TT i Heyah są podwójne doładowania. Podwajając największe doładowanie dostaje się w zasadzie drugie gratis - 2 razy więcej kasy do wykorzystania na wszystkie usługi, daje rade na kilka dobrych miesięcy :)
harnas - Sob Cze 12, 2010 22:13
Temat postu: Re: oferty na karte?
mateuszBBB napisał/a:
witam, czy mozecie polecic jakieś atrakcyjne oferty prepaidowe, przyznam szczerze ,ze więcej smsuje niż rozmawiam. Przegladalam strony operatorow, ale nie zawsze jest podana informacje z jakimi innymi pakietami można laczyc oferte, stad moje pytanie- które pakiety są godne uwagi?


Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. TT ma podwójne doładowania (100% kwoty doładowania gratis, do wykorzystania na wszystkie usługi), pakiet 1000 minut w sieci za 6 zł, nielimitowany dostęp do neta za 9zł/miesiąc, pakiet smsów wymiennych na mmsy za 6 zł/miesiąc. Moim zdaniem to jedna z lepszych ofert, ale wszystko zależy od twojego profilu dzwonienia.

Quest-GSM - Wto Sie 17, 2010 21:23

Pakiet 1000 minut w sieci rzeczywiście jest bardzo atrakcyjny,natomiast gorzej wychodzi jeżeli dzwonisz poza nią-podobnie jest w Simplusie. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i od tego czy dzwonisz głównie w sieci czy poza nią.
Cyklopek - Pon Lut 22, 2016 12:29
Temat postu: Re: oferty na karte?
mateuszBBB napisał/a:
witam, czy mozecie polecic jakieś atrakcyjne oferty prepaidowe, przyznam szczerze ,ze więcej smsuje niż rozmawiam. Przegladalam strony operatorow, ale nie zawsze jest podana informacje z jakimi innymi pakietami można laczyc oferte, stad moje pytanie- które pakiety są godne uwagi?



mój chłopak ma jeszcze karte cały czas swoją pierwsza orange pop ( dawna idea) i jest zadowolony ;)

Krzywy dubliner - Pią Kwi 22, 2016 11:33

Ogarnij ofertę nju moblie bo jest to wg mnie jedna z najlepszych ofert na kartę teraz.
faraonpl - Czw Maj 12, 2016 10:03

Miałem już telefonu u kilku różnych operatorów, oczywiście przenosząc do każdego z nich ten sam numer i na ten moment wybrałem ofertę bez limitu w Orange. Za 25 złotych mogę dzwonić do wszystkich sieci bez obaw o koszty, a właśnie na tym mi najbardziej zależy. To ciekawe, że telefony na kartę mają dużo korzystniejsze warunki od abonementu :shock:
Zefiryna - Śro Maj 18, 2016 23:01

Aktualnie mam w Red Bull mobile i jestem zadowolona.
katalonia - Pon Cze 06, 2016 11:06

ja mam w Play i tez jestem zadowolona. maja tam różne ciekawe oferty w zaleznosci od oczekiwań
jasiekkasiek - Czw Paź 27, 2016 13:42

Hej hej! Podepnę się! Słuchajcie, kończy mi się umowa abonamentowa i nie wiem czy lepiej wziąć kolejny abonament czy raczej ofertę na kartę. Dodam, że planuję kupić huawei p9, w abonamencie lub oddzielnie. Pomożecie? Bo jeśli mam być szczery, średnio orientuję się w temacie.
jarek38 - Czw Paź 27, 2016 20:00

A jaki jest profil korzystanie z usług telefonicznych ?
Tzn ile wydzwaniasz minut?
Czy są miesiące że mniej korzystasz z telefonu?
Czy i ile korzystasz z internetu?

jasiekkasiek - Śro Lis 02, 2016 13:09

Dzwonię dość często, z telefonu korzystam dużo, natomiast nie używam go do gier i tego typu spraw. Internet też jest grany często :)
jarek38 - Śro Lis 02, 2016 16:17

Nju http://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte nielimitowane komurki ,sms i mms 1 10 gb 29 zł i kupowanie pakietów.
lub Premium Mobile https://www.premiummobile.pl/abonament-freedom1/ No limit komurki ,nolimit sms i 5 gb 19,90

lub jeśli masz usługi stacjonarne w orange http://www.orange.pl/kid,...04,article.html to abo za 39,99 zł (rok bezpłatnie) komurki no limit,sms no limit i 5 gb

jasiekkasiek - Czw Lis 03, 2016 10:07

Czyli mówisz, że lepiej jednak celować w kartę?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group