To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - czy jest mozliwosc przywrocenia sms z nokiN70

aga_82.26 - Pon Wrz 22, 2008 07:35
Temat postu: czy jest mozliwosc przywrocenia sms z nokiN70
witam. chciałabym sie dowiedzieć czy jest możliwość przywrócenia skasowanych sms-ów z nokii N70. SMSy raczej nie były zapisywane na karcie. po przeczytaniu były zaraz kasowane. zależy mi na ich odzyskaniu ale nie wiem jak to zrobić. Z góry dziękuje za udzielenie jakiejkolwiek informacji. pozdrawiam :grin:
MaciaSS - Pon Wrz 22, 2008 08:23

Witam serdecznie,
..niestety nie ma takiej mozliwości :( ..jeżeli usuwałas je regularnie, to juz nie wrócą.. :(
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Pon Wrz 22, 2008 10:45

Z telefonu nie odzyskasz skasowanych danych. Chyba że całość tzn telefon komputer czyta jako dodatkowy dysk przenośny to istnieje taka możliwość jednak odzyskać można wtedy pliki nie starsze niż tydzień. Odzyskiwanie plików z kart pamięci, dysków twardych robiłem już wielokrotnie z dobrym skutkiem tj. 99,9% odzyskanych plików, ale nigdy nie odzyskiwałem z telefonu. Jest to raczej nie możliwe.
Pozdrawiam

Diorek - Czw Wrz 25, 2008 21:48

jeżeli nie był zapisany na karcie pamięci - a sądzę, że na pewno nie, to niestety nie odzyskasz... chyba, że u operatora jakoś z bazy danych dostaniesz:P:P
niedobradzidzia - Pią Wrz 26, 2008 16:36

Diorek napisał/a:
u operatora jakoś z bazy danych dostaniesz:P:P

Też ciężko. Ja kiedyś potrzebowałam kilka smsów i nie dało się cofnąć. Od tego momentu po prostu są w skrzynce odbiorczej, te które są mi niepotrzebne, to kasuję co jakiś czas. U operatora ciężko odzyskać. Chyba że to jakaś ważna sprawa np. sądowa i potrzebujesz smsów jako dowód rzeczowy. Musisz mieć konkretny powód do tego, ponieważ wtedy każdy by sobie chciał odzyskiwać smsy bez powodu, albo bo ma takie "widzimisie".

ziomiwan - Pią Wrz 26, 2008 19:13

Nie sądzę aby operator podał Ci smsy z bazy danych... Wątpię że w ogóle je przechowują gdzieś... To są terabajty danych wszystkie smsy wysłane każdego dnia, tygodnia, miesiąca itd... Myślę że jeśli już to niedługo przebywają one w bazie danych operatora...
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group