To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - jaki sony ericsson najlepszy???

Wip3out - Sob Sie 02, 2008 12:34

Możesz kupić K550i i ztuningować do w610i i odwrotnie =] chociaż nie polecam Ci żadnego telefonu wyżej wymienionych przez ciebie. K550i to wg mnie najgorszy telefon z serii Cyber-shot. Polecam K770i ceny są porównywalne a jest o wiele lepszy.
zembry - Pon Sie 04, 2008 07:11

Nie polecam SE duża awaryjność i bardzo częste problemy z joyem. K550 to jeden z bardziej awaryjnych telefonów aczkolwiek lepszy od serii W. Samsung jak najbardziej tak w szczególności seria Z przykładowo z370 lub z 400 wiem co to za telefony i mogę szczerze polecić.
darkgee - Pon Sie 04, 2008 11:43

A ja swoje i polecam ci k800i :mrgreen: . Telefon jest na org. sterownikach bardzo dobry do słuchania muzyki, a jak poświęcisz godzinkę na tuning to będziesz miała jeden z najlepszych muzycznych telefonów. Zaznaczam, że bardzo wygodnie pisze się na nim smsy i nie ma z nim żadnych kłopotów (albo to ja mam szczęście i nie trafiłem na żaden feralny model).
Co do Samsungów to najlepszym wyborem będzie J700 (mały i stylowy z wygodną klawiaturą), albo D900/i (ten ma trochę mniej wygodną klawiaturę).

ziomiwan - Wto Sie 05, 2008 21:24

Z370 też szczerze polecam. Jestem już od jakiegoś czasu użytkownikiem tego telefonu i po tym co przeszedł aż dziwie się że działa mi nadal bez żadnej awarii. Jest już dość tani ale naprawde fajny i daje rade.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group