GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 3200, co, lapie, nie, nokia, tym, zasiegu, zrobic

Nokia 3200 nie łapie zasięgu, co z tym zrobić?
Autor Wiadomość
paula-s 
Nowy(a) na forum


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Paź 2007
Posty: 4
Wysłany: Sob Paź 13, 2007 20:37   Nokia 3200 nie łapie zasięgu, co z tym zrobić?

Witam! :-)
(To mój pierwszy temat, pierwszy post Tutaj.)
Mój dawny telefon - Nokia 3200 (uważam go za jeden z lepszych telefonów pod względem wytrzymałości na czynniki zewnętrzne;)) nie łapie zasięgu. Nie wiem czy jedno z drugim ma coś wspólnego, ale nastąpiło to po zdjęciu (piracko) simlocka. No i własnie... chciałabym się Was zapytać czy da s ięcoś zrobic z ta usterką, da sie to naprawic? i jak myślicie, ile taka naprawa może kosztowac? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelką pomoc!
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Paulina Ś.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 18:16   

Witam serdecznie,
Fajnie paula-s, że napisałaś na Naszym forum :smile: :smile: :smile: .
Napisz mi gdzie ściągałaś simlocka i czy od samego początku jak ściągnełaś sima, telefon gubił zasięg :?: :?:
Szczerze..najprawdopodobniej nie ma to żadnego znaczenia...i nie wiąże się to z tym, że telefonik gubi zasięg :sad: :sad: . Wydaje mi się, że z czasem(bo telefonik ma już swoje lata) skończyła się - zepsuła się, końcówka mocy, którą najnormalniej w Świecie da się wymienić :smile: :smile: . Zrobią Ci to w każdym serwisie - komisie GSM :smile: :smile: .
Cena będzie się wahać od 30 do 80 złotych..zależy od sprzętu, no i czywiscie jak się kto ceni za robociznę :wink: :wink: :wink: :wink: (radze popytać w kilku miejscach i zanieść telefonik tam, gdzie powiedzieli najniższą cenę, bo po co przepłacać :wink: :wink: )
Daj znać na forum jakie podjełaś decyzję, no i czy udało Ci się reaktywować poczciwą Nokię 3200 :grin: :grin: :grin: .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
paula-s 
Nowy(a) na forum


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Paź 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 19:06   

Dziękuję za odpowiedź i miłe powitanie ;)
Simlocka ściągał mi mój szwagier, w internecie wyszukał jakies kody czy coś... nie wiem jak to działa ;)
no i w sumie z tego co pamietam to od razu telefon stracił zasięg, widocznie to przypadek.
jutro może pochodze po komisach w moim "mieście".
Baaaardzo dziękuję, że odpisałeś :)
Pozdrawiam,
Paulina Ś.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 19:11   

A zastanawiałaś się nad wymianą telefonu. Wiesz, 3200 jest telefonem starym, a tobie jako kobiecie przydałby się telefonik mniejszy i zgrabniejszy, ale niedrogi o np. ten: http://allegro.pl/item254...obacz_bcm_.html .
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
paula-s 
Nowy(a) na forum


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Paź 2007
Posty: 4
Wysłany: Nie Paź 14, 2007 21:05   

Hm... tzn. ja mam nokie 6103, no i nie odpowiada mi strasznie ten telefon (przede wszystkim dlategop ze jest z klapka a telefony z klapką są okropnie słabe)-jestem dziewczyna ale niestety o telefon nie dbam, jest caly poobijany,"rozklekotany", w opłakanym stanie! Stary telefon przeżył (dosłownie i w przenośni:D) wiele i wygląda no i funkcjonuje a raczej funkcjonował jak nowy. i planowałam naprawic stary a tego Dziada sprzedac (pewnie wiecej niz 50 zl nie dadza ale co tam). na nowy telefon, nawet z komisu mnie nie stać. jestem ostatnio w dołku finansowym, a tu 50 urodziny taty, imieniny taty, rocznica, zima a co za tym idzie mnostwo potrzeb.... no ale niewazne :) Poki co kombinuje jak zarobić troszke grosza, ale jakoś wątpie żeby cos z tego mojego kombinowania wyszło. a może któryś z Panów chce kupić swojej dziewczynie pierścionek?:D żartuje oczywiscie:)
Śpijcie dobrze,
Paulina Ś.
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 08:26   

Witam serdecznie,
Nie ma za co paula-s..jakbyś miała jeszcze jakiś problem, to służę pomocą. Pisz śmiało na forum..napewno ktoś Ci odpisze :smile: :smile:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 17:41   

Faktycznie nieciekawa sytuacja...
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
paula-s 
Nowy(a) na forum


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Paź 2007
Posty: 4
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 19:42   

darkgee nie no nie jest chyba aż tak bardzo tragicznie, troche przesadziłam... w tych czasach raczej każdy jest chory na brak pieniędzy, ciągle czegoś potrzebuje, a ja jestem wielką materialistką wiec tymbardziej wciąż narzekam i zrzędzę ;-) ale chyba pora się zmienić.

Kurcze... troche sie rozgadałam. musicie - Drodzy Koledzy - mi to wybaczyć, z natury dużo mówie no i jak widać tez pisze ;)
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 15:48   

No tak, kasy zawsze jest za mało i raczej nic się na to nie poradzi.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>