GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dialog, netia

Dialog a Netia
Autor Wiadomość
rastamike 
Bywa na forum


Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 61
Skąd: LDZ
  Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 12:44   Dialog a Netia

Przenoszę telefon z TP do Dialogu z zachowaniem numeru. mam internet w Netii. Ostatnio coś mi net zaczął szwankować. wyskakuje błąd o złym haśle lub loginie. Wszystko wpisuje dobrze. Do Netii zadzwoniłem i za bardzo koleś nie wiedział czemu tak jest, a ja go zapytałem czy to możliwe, że zmieniam TP na Dialog. i powiedział koleś z netii że to dlatego. więc dzwonie do dialogu i sie dowiedziałem że nie ma takiej możliwości bo centrala i numer zostaje ten sam i internet w netii powinien działać. już nic nie czaje z tego już nie czaje. jak sie dowiem czegoś więcej to napisze.
Jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o info.
 
 
     
Coffee 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 07 Paź 2007
Posty: 9
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 22:13   

Bardzo dobrze robisz zmieniajac na Dialog. Jesli masz problemy z netem to moga Ci go dostarczac. Mysle ze bardziej oplacalne jest miec internet w dialnecie, mniej klopotow technicznych i lepiej to sie kalkuluje finansowo.
 
     
matahata
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 8
Wysłany: Śro Paź 10, 2007 16:19   

Teraz sporo osób ma problemy właśnie z tym przenoszeniem numeru. Imo lepiej może zdecydować się już na telefon/internet z tej samej firmy- mniej kłopotów. Miałem tak kiedyś ze z TP.sa numeru korzystałem w aster-> dużo zabawnych sytuacji było z tym związanych;))
 
     
Coffee 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 07 Paź 2007
Posty: 9
Wysłany: Czw Paź 25, 2007 17:40   

dobrze, że teraz jak firmy musza zdobywac klientów, oferują im coraz więcej, przenoszenia z zachowaniem numeru też się to tyczy.
 
     
matahata
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 8
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 10:47   

Coffee napisał/a:
dobrze, że teraz jak firmy musza zdobywac klientów, oferują im coraz więcej, przenoszenia z zachowaniem numeru też się to tyczy.


Kwestia reklamy z ich strony i to się im chwali bowiem klient nie jest już tą stroną, która najwięcej traci;))
 
     
rastamike 
Bywa na forum


Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 61
Skąd: LDZ
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 23:35   

od 1.11 będe w dialogu, i znowu dzwoniłem do nich dowiedzieć się czy na 100% będe miał net w netii i mi to potwierdzili. centrala pozostaje ta sama więc problemu nie ma.
a dialnetu jeszcze u mnie na osiedlu nie ma dostępności, powiedzieli że gdzieś za pół roku, nawet lepiej bo umowa z netią sie wtedy będzie kończyła i może dialog coś lepszego będzie proponował.
 
 
     
matahata
Nowy(a) na forum


Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 8
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 03:13   

O to akurat za 1 dzień;)
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>