GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: co, sadzicie, se, w880i

Co sądzicie o SE w880i?
Autor Wiadomość
waldusiowa 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 07 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd: Wyszków
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 09:10   Co sądzicie o SE w880i?

Zamierzam kupić ten fonik i chcialabym sie cos o nim dowiedziec:) jak sie sprawuje? slyszalam ze te przyciski sa niewygodne- to prawda? a ma moze go ktos w sieci orange? bo mam pytanko czy ma on te holerne menu orange? czy zwykle ericssonowe?
z gory dzieki za odp.
 
     
bobkowsky 
Bywa na forum
Nokia Fan :D



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 46
Skąd: że znowu ;D
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 21:31   

se w880i to prawda nie ma wygodnych przycisków, ma je za małe. A co do menu orange nie ma go. Jest zwykłe ja sony ericsson nas do tego przyzwyczaił...
pozdrawiam :D
_________________
nokia 3110 classic ;D
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 19:35   

To czy guziki są za małe zależy od tego jakie kto ma paluchy. Jak dla mnie to ten telefon jest eXtra.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
olimpus
Bywa na forum
olimp


Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 28
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 21:05   

znajomy ma i mowi ze nie zaluje kupna
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 18:58   

Witam serdecznie,
Co do tych przycisków - to raczej kwestia przyzwyczajenia :wink: :wink: , no a W880i..mhhh fajna maszynka :grin: :grin:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
Kristofer 
Nowy(a) na forum
Wierny Uzytkownik



Pomógł: 2 razy
Wiek: 29
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Belvedere - London
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 23:08   

Siemka..
.. niestety nie jestem w temacie dotyczacym tzw. Menu Orange?u
Czy nie mozna zmienic tego menu za pomoca jakiegos motywu? Czy to juz jest na stale (pytam sie bo nigdy nie mialem foniqa w orange)
A co do W880i hmm.. mi jakos takos ale nie przypadl do gustu moze z powodu koloru (widzialem wersje czerwono-czarna) a co do parametrow to nie mam sie czego doczepic xD
aparat, ekranik, slot kart pamieci (jest albo mi sie wydawalo :???: ) no i w ogole to wzrok przyciaga ta seria "W" :P

Pzdr
Kristofer.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Lis 21, 2007 12:05   

Menu orange można wywalic z telefonu za pomocą jakiegoś programu, ale niestety nie wiem jakiego.
Pozdro
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
diablo207 
Nowy(a) na forum
diablo


Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 19
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 18:38   

dla mnie ten soniak jest spoko nie mam do niego zadnych uwag tez jest bardzo wygodny jak dla mnie
 
 
     
zembry
Nowy(a) na forum


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 6
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 06:13   

Jeszcze raz odradzam Wam serię W. Telefony awaryjne i ciężkie w naprawie.
 
     
tantal666 
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 90
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 14:02   

Nie będę zakładał nowego tematu, lecz wznowię ten mimo że nikt tu się już nie wypowiadał od ponad roku. A to dlatego, że też przymierzam się do W880i.
Planowałem coś z serii k750i lub k770i, ale odradzono mi ze względu na wysoką cenę, słabą jakość wykonania (zwłaszcza klawiatury w 770) i małą wytrzymałość. Potem pomyślałem o k800i, ale niestety ten model już wycofują i gdzie się nie pytam, to pozostały pojedyncze sztuki wzięte z wystawy (czyli nieco już zdezelowane przez oglądających) albo jakieś używane w komisie.
Wczoraj natomiast spotkałem kumpla, który W880i ma ponad rok i bardzo sobie chwali. Twierdzi, że zdjęcia robi bardzo przyzwoite, aparat jest wytrzymały, ma niezłą baterię i dobry wyświetlacz. Wadą jest natomiast brak pokrywy na obiektyw aparatu (jak to ma SE z serii k...) no i to, że slot na kartę jest wbudowany i trzeba by rozebrać pół aparatu, żeby się do niej dostać (akurat czy to wada, czy zaleta, to jest to dość dyskusyjne :wink: , ja tam nie postrzegam tego jako wady).
Pogrzebałem więc trochę po necie i znalazłem jeszcze kilka opinii. Większość osób podziela pogląd, że telefon jest wytrzymały i ma niezły aparat. Dużo osób chwali odtwarzacz MP3. Natomiast jako wady wymieniają m.in. słabe gniazdko do słuchawek (że niby łatwo się wyrabia ten element).
Ale to co piszę, to tylko zasłyszane opinie. Chętnie poznałbym opinie tych, którzy używają W880i już od jakiegoś czasu. Chętnie posłucham wad i zalet. Bo wydaje mi się, że w cenie do 400zł. to jest to chyba jeden z lepszych obecnie wyborów.

p.s. Czy do tego telefonu jest potrzebne jakieś oprogramowanie, żeby go podłączyć pod kompa? Bo pamiętam z dawnych czasów k550i (chyba k550i) i wystarczył sam kabel USB i komp go widział tak jak każdy inny dysk zewnętrzny czy pendrive. A jak jest z W880i?
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 15:51   

A nie lepiej wziąć coś lepszego?? Używanego lekko ale lepszego?? Może i Ci się podoba ten w880i ale według mnie wygląda jak totalna kaszana i nie kupiłbym go w takiej cenie...

Super zdjęcia i bardzo dobry odtwarzacz muzyki ma Samsung S7330 (nowego możesz kupić na allegro za 410zł a używki w BARDZO DOBRYM stanie kupisz poniżej) jest dużo lepszy niż ten w880i.
Lepszym od niego jest nawet samsung u800 czy też l700 które również dostaniesz w stanie idealnym na allegro poniżej 400zł. Czy jest sens wydawać 400zł na coś co nie jest tak do końca dobre?? Bardzo niewygodne wydają się być i są przyciski w tym w880i i dlatego jeśli piszesz sporo smsów to całkowicie Ci odradzam ten telefon.
Wybór należy do Ciebie ale ja nie inwestowałbym w ten telefon, w coś nowszego od SE co jest już dobre owszem ale nie to...
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
tantal666 
Bywa na forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 90
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 00:28   

Masz rację co do kiepskich przycisków i pisania sms'ów.
W ogóle po spędzeniu odrobiny czasu w komisach, jakoś straciłem zapał do W880. Może i ma mocniejszą obudowę w stosunku do nowych telefoników i ten wyświetlacz też wydaje się niezły, ale za to w innych parametrach jest w tyle.
Inną rozważaną przeze mną opcją był (i wciąż jest) k770i. (nawet pisałem o tym w innym temacie) Ale niestety dość mocno odstrasza mnie delikatna obudowa i klawisze.
Ciekawą alternatywą byłoby coś z serii "C", ale niestety wydają się one poza moim zasięgiem finansowym.... :???:

Ech, chyba pora napisać nową epopeję pt "Tantala poszukiwania za idealnym telefonikiem" :razz: A ja wcale nie mam takich dużych wymagań!
monoblok, dobry aparat i mocna bateria, minimum 262tys. kolorków... nic więcej! Preferowany SE (ze względu na bateryjkę i duży wybór monobloków (w porównaniu np. do Samsunga))
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 15:57   

A ja właśnie polecałbym Ci coś z Samsunga. Robi naprawdę super telefony, w większości lepsze od SE i Nokii.
Przejrzyj może dostępne w tej cenie modele samsunga, wypisz które Ci się spodobały, a pomożemy Ci wybrać najlepszy z nich. I chyba najlepiej będzie jak stworzysz swój temat ;)
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>