GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jaki, wybrac

Jaki wybrac ? ? ?
Autor Wiadomość
GREGOR1983 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 4
  Wysłany: Śro Lip 25, 2007 13:47   Jaki wybrac ? ? ?

Witam wszystkich.
Szukam nie duzego z dobra bateria jakiegos z nowej seri nie,nie musi miec aparatu mp3 i innych bajerow telefon dlamnie jest do dzwonienia a nie do zdjec,ale jak by mial dobry aparat to tesz nie bede nazekal aktualnie mam Sony Ericsson K810i fajny telefon pelno wszystkiego ale jak dlamnie za duzy i bateria trzyma max 3 dni

Dziki za wszelka pomoc pozdro
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Lip 25, 2007 15:59   

Witam serdecznie,
A masz upatrzone już jakies modele, które Ci się podobaja z Nokii ??
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
GREGOR1983 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 4
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 09:56   

I tu jest wlasnie problem jest tyle modeli ze niewiem co zrobic
.Na poczatku spodobaly mi sie telefony seri N no ale duzo sie naczytalem o nich ze sie oprogramowanie zawiesza no i to nie sa male telefony.A z innych podoba mi sie model 6111 , E 65, 6270,6280,6282. Najwaznieszje dla mnie to bezawaryjnosc i funkcjonalnosc a aparat czy inne dodatki to nie sa tak wazne.
 
     
3gfreak 
Bywa na forum



Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 35
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 20:52   

Witam,

Osobiscie uwazam,ze Nokia to dobry wybor - przedewszystkim bezawaryjnosc,latwa obsluga,funcjonalnosc.Wybor zalezy w tym przypadku od twoich preferencji
a glownie wygladu poniewaz wszystkie z wymienionych telefonow maja w/g mnie to czego szukasz.Ja ososbiscie uzywalem z wymienionych dwa modele ; Nokie E65 i Nokie 6280 i postaram sie podzielic doswiadczeniami jakie mnie spotkaly.

Nokia 6280
Nigdy nie mialem z tym phonem duzych problemow(uzywalem go ponad rok).Zadnych probelmow z softem i bateria.Wszystko dzialalo idealnie.Jedyna rzezcz na jaka moge narzekac (sa tu podzilone opinie) uwazam ze rozsuwany mechanizm po pewnym czasie uzytkowania "wyrabia sie" dajac mieszane odczucia ,jakby mechanizm byl "rozklekotany" - przy otwieraniu telefonu.System operacyjny to Symbian S40 wiec napewno znajdziesz duzo ciekwych tematow w internecie itd oraz opcji w samym telefonie i bedziesz mogl dostosowac go do wlasnych potrzeb i preferencji.6280 nalezy do telefonow nowej generacji 3G co pozwoli ci na latwy dostep do internetu,video rozmowy itd.Aparat 2Mpx - zdjecia
wychodza dobrej jakosci jak na tel.kom,pozatym mozliwosc nagrywania krotkich filmikow w VGA.Latwe i bezproblemowe polacznie z komputerem(Windows XP OS) pozwala na przesylanie danych.tel posiada tez MP3,Mp4 player.Czestotliwosci : 900/1800/1900/3G pozwola ci uzywac telefon w wiekszosci krajow.Wewnetrzna pamiec 6Mb,krotko mowiac malo.Pewnie bedziesz potrzebowal dokupic karte pamieci(minSD max do 2GB).Osobiscie uzywalem karte 1GB Kingston - zadnych problemow z wykryciem karty i odczytem.
Telefon godny polecenia

Nokia E65
E65 jest bardziej zaawansowany niz Nokia 6280 i kosztuje rowniez wiecej. Jednak jezeli mialbym wybierac teraz pomiedzy tymi dwoma napewno wybralbym Nokie E65.Rozsuwana przednia czesc jest bardziej stabilna i nie "wyrabia" sie jak w przypadku 6280.E65 jest napewno tel funckjonalnym i latwym w obsludze.Pozatym posiada wiele ciekawych funkcji ja Wi-Fi co daje mozliwosc polaczenia tel z modemem,hubem lub innymi urzadzeniami uzywajacymi Wi-Fi.Pamiec wewnetrzna to 50MB(max 2Gb microSD).Pozatym znajdziesz tu podobne dodatki jak w 6280.Jedyny minus - brak przedniej kamery.Aparat 2Mpx rowniez dobrej jakosci.System operacyjny to Symbian S60 - sprawny,funkcjonalny ,moze troche wolniejszy niz S40 w niektorych przypadkach ale to nie powinno przeszkodzic ci w codziennym uzytkowaniu telefonu.Telefon napewno wart polecenia.

Jezeli chodzi o nokie z serii N - oprogramowanie moze sprawiac czasem klopoty jednak mozna latwo sciagnac uaktualnienia i to rozwiazuje wiekszoc problemow.Seria N to wspaniale telefony.Jezeli potrzebujesz wiecej informacji o ktoryms z tel z serii N moge ci pomoc poniewaz uzywalem N70,N76,N80 i N95.

Zalezy ile mozesz wydac na telefon ale wybor sposrod Nokii jest duzy i napewno wszystkie z wymienionych tutaj spelnilby twoje oczekiwania(bezawaryjnosc i funkcjonalnosc).

Pozdrawiam :wink:
_________________
Moje 3G: HTC Diamond,Blackberry Bold 9000,
 
     
GREGOR1983 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 4
  Wysłany: Pią Lip 27, 2007 10:49   

Czesc


Jestem mile zaskoczon, balem sie ze bede mial opinie np 6280 to dobry telefon a tu sie rozpisales niezle.
Wszystkie te telefony mi sie podobaja ale chyba sie zdecyduje na E 65 lub na 6280 choc 6270 jest praktycznie taka sama co 6280.Moglbys jeszcze cos napisan o 6280 ale na temat twoich doswiadczen z tym telefonem dane techniczne to sa w necie wiec sobie jusz sprawdzilem.a co do seri N to jednak zaduzo znam negatywnych opini i sobie odpuzcze te telefony Dziki za tego posta :grin: :grin:
 
     
3gfreak 
Bywa na forum



Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 35
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 22:40   

Witam

Moglbym pewnie jeszcze dodac o wielu mozliwosciach i dodatkach 6280 ale najwazniejsze jest,ze telefon sprawdza sie naprawde dobrze,design cieszy oko a nawet po kilku upadkach(nie
planowanych :P ) telefon dzialal i pewnie dziala do dzisiaj:)

Napewno bedziesz z niego zadowolony(a moze jednak E65 :grin: )
_________________
Moje 3G: HTC Diamond,Blackberry Bold 9000,
 
     
Endrju
Nowy(a) na forum


Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 2
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 23:50   

Też mam 6280 i jestem z niego zadowolony.
 
     
GREGOR1983 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 4
Wysłany: Sob Lip 28, 2007 19:36   

Jeszcze wazne pytanie jak dlugo trzyma bateria i nie chodzi mi o to co pisza na stronie noki bo to znam tylko jak w praktce bo telefonk ma byc glownie do rozmowy.A co do E 65 to mysle ze nie jest warta swojej ceny wielu dobrych funkcji tego telefonu i tak nie uzyje wiec po co mi on
 
     
3gfreak 
Bywa na forum



Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 35
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 18:51   

Witam
Bateria trzyma od 2 do 5 dni zalezy jak czesto uzywasz telefon i co uzywasz. :grin:
_________________
Moje 3G: HTC Diamond,Blackberry Bold 9000,
 
     
paulinaduru 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 03 Maj 2008
Posty: 7
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 14:11   

ja chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o N76. :)
zastanawiam się między nią a 5220.
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 16:45   

N76 o wiele lepsza od 5220. Lepszy wyświetlacz, dźwięk i w ogóle wszystko jest lepsze w N76.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 18:32   

Kolega darkgee, ma absolutną rację. 5220 to złom w porównaniu do n76 i w ogóle w porównaniu do większości telefonów 5220 jest złomem kompletnym.
Polecam n76.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Pajejek 
Nowy(a) na forum
I'm crazy :)


Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 13:52   ....

Ja jestem od lat fanem nokii, a już napewno w życiu nie zdarzyło mi się narzekać na baterię w nokii choć miałem różne modele, w przeciwieństwie do innych marek ;/ Co ciekawe inne nowsze telefony mają co raz gorsze baterie a nokie takie same jak nie lepsze...
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 23:15   

Pajejek, jesteś zagorzałym fanem noki z tego co widzę i niestety muszę powiedzieć że nie masz racji.. Nokie nie są lepsze od innych marek a napewno nie od samsungów, sony ericsson jest coraz lepszy i być może niedługo też będzie ponad nokią tak jak i LG które pnie się na górę w szybkim tępie. Samsung już jest na poziomie nokii a może nawet już trochę wyżej co prezentuje w swoich nowych telefonach.
Nowsze telefony mają coraz lepsze baterie ale nawet to nie daje możliwości zasilania telefonu z tak dużą ilością funkcji na dłużej niż 3-4dni max.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 09:46   

ziomiwan, najnowsze telefony trzymają bardziej 2-3 dni. A co marki telefonów to ja bym ustawił je tak:
1. Samsung
2. Nokia- telefony N- i E-series
3. Sony Ericsson
4. LG (nowsze telefony)
5. Nokia- modele bez Symbiana
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>