GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: muzyczny, tel

Muzyczny tel
Autor Wiadomość
prymityff 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 5
  Wysłany: Wto Lip 17, 2007 18:57   Muzyczny tel

Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem osobno telefonu (jakiegoś taniego) i odtwarzacza mp3. Chciałbym prosić o pomoc w znalezieniu tela stworzonego pod kierunkiem mp3, który nie może powstydzić się jakością odtwarzania.
Mój kolega ma 5300 i nawet mi się podoba, ma mini-jacka, ale wkurza mnie że jest rozsuwany. A może jednak jest warty mojej uwagi? Jeśli chodzi o kase to jestem w stanie zapłacić do około 600 zł.
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 17, 2007 22:29   

Witam serdecznie,
Co do tej Nokii to jest całkiem fajna - prosty slayderek, chociaż nie do końca dopracowany. A może warto zastanowić się nad serią W SonyEricssona :?: Są to naprawdę konkretne maszynki z bardzo dobrymi mp3 playerami :smile: :smile: .
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
worekowsa 
Nowy(a) na forum



Wiek: 33
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 22
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Śro Lip 18, 2007 09:05   

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Jeśli chodzi o telefon muzyczny to radziłbym Ci kupić Motorolę E398 na Allegro. Cena takiej w świetnym stanie waha się od 280 do 200 zł. Dlaczego tak tanio? Jest to model z (chyba) 2004 roku i brak mu naprzykład kamery... ALE jesli wgramy do niego softa od dużo droższej i nowocześniejszej Motoroli E1 mamy telefon praktycznie o 150 zł droższy z kamerą, dużo głośniejszym dźwiękiem, efektem migania flasha od zdjęć w czasie gdy do nas ktoś dzwoni (ta opcja jest do wyłączenia), zyskujemy także lepszą jakość zdjęć, dyktafon który może nagrywać do wykończenia karty pamięi i super wygląd. Gdy porównywałem dźwięk z mojej Motoroli E398@E1 był głośniejszy i lepszy niż w SEK750i i to bardzooo :!: :razz: A więc jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz.
_________________
Alcatel OT 311 -> Motorola C651 -> Motorola V980 -> BenQ-Siemens C81 (mam do dziś) -> Motorola E398@E1 -> Sony Ericsson K800i@K810i (zakupu żałowałem) -> Motorola E398@E1 -> Nokia N73

Wniosek? Żaden z tych telefonów nie dorasta do pięt Motoroli E398.
 
     
prymityff 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 5
Wysłany: Śro Lip 18, 2007 18:58   

Rzeczywiście seria W SE wygląda bardzo ciekawie. Zacząłem się ostatnio poważnie zastanawiać nad W810i . Przycisk do bezpośredniego przejścia do odtwarzacza, dobry aparat, i podobno jakość dźwięku niezła. Trochę ciężko będzie znaleźć w dobrej cenie.

Słyszałem że istnieje coś jak 5300 w wersji normalnej, nie rozsuwanej, to prawda?
 
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 08:12   

Witam serdecznie,
Co do SE W810i to jest to naprawdę fajny telefonik - aparacik 2mega robi ładne zdjęcia, menu całkiem przyjzane, a jak masz dobre słuchawki, to naprawdę fajnie gra ten telefonik - myślę, że będziesz zadowolony.
Daj znać czy kupiłeś i jak się sprawuje ?
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
prymityff 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 5
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 16:53   

ok ;) a ze nad morze niedługo jade dobry aparacik jak najbardziej się przyda :twisted: ...
 
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Sob Lip 21, 2007 11:26   

Jak chcesz mieć telefon b.dobrą jakość dźwięku to kup sobie jakiś telefon z minijack'iem, albo mający przejściówkę jak np. W800i. Wtedy możesz kupić sobie jakieś lepsze słuchawki. Świetnie gra też Motorola e770v, ale za to inne funkcje są, delikatnie mówiąc, niezbyt dopracowane.
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
prymityff 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 5
Wysłany: Śro Sie 01, 2007 18:49   

Jestem już szczęśliwym posiadaczem SE W810i :) Co mogę o nim powiedzieć od siebie:
-jakość dźwięku jak dla mnie absolutnie wystarczająca, szczególnie super basy oczywiście mówie o standardowo dołączanych słuchawkach HPM-70, w porównaniu do zestawu o wiele lepszej klasie czyli odtwarzacza mp3 iRiver T50 ze słuchawkami Koss porta-pro muszę powiedzieć że różnica wcale nie jest taka wielka, chyba że ktoś jest jakimś melomanem,
-dobry dostęp do muzy tzn szybko i łatwo znajdujesz to co chcesz
-graficznie jest wypasiony a dla mnie np jest to ważne,
-aparat co prawda 2 a nie 3 megapixele co dla mnie jest jak na cyfrowe foty poziomem wystarczającym ale foty i tak zajebiste, na kompie wyglądają bardzo dobrze, i wogóle przy robieniu zdjęć mam wrażenie że mam w rękach cyfrówkę a nie telefon
-głośnik też niezły, dosyć głośno gra
-mankamentem jest dla mnie bateria, przy słuchaniu kilkanaście-kilkadziesiąt minut mp3 na głośniku muszę ładować codziennie, bateria tak jak telefon ma kilka tygodni
-szybki internet, co mnie pociesza bo lubie sobie wskoczyć na neta z komórki czasami szczególnie gdy kupie starter heyah za 5 zeta będe sobie serfował kilka dni do woli:)
 
 
     
bobkowsky 
Bywa na forum
Nokia Fan :D



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 46
Skąd: że znowu ;D
Wysłany: Pią Wrz 28, 2007 17:07   

Jesli zalezy Ci wyłącznie na muzyce kup sobie se w200i tani bez bajerów... cena ok 400 zł
a jesli masz troche więcej kaski kup se w810i bardzo dobry tel :D
pozdrawiam :D
 
     
darkgee 
Spec
Per Aspera Ad Astra



Telefon: Sony Xperia Z1 Compact
Sieć GSM: Heyah
Internet: Neostrada
Komunikator: GG
Pomógł: 132 razy
Wiek: 31
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 2321
Skąd: Wilków
Wysłany: Pon Paź 01, 2007 20:32   

A co do muzycznych telefonów to powiem jeszcze że widziałem ostatnio w Mixie w800i za 550 zł!
_________________
Nokia 6100->Sony Ericsson K300i->Motorola e770v->Sony Ericsson K800i->Nokia E51-> Nokia 5530-> LG GT540 Swift-> HTC 7 Trophy-> Samsung Galaxy S-> LG L9-> OnePlus One-> Sony Xperia Z1 Compact
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>